شنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۹
خانه / اخبار / درآمد حاصل از فروش The Witcher 3 برروی استیم از مرز ۵۰ میلیون دلار عبور کرد

درآمد حاصل از فروش The Witcher 3 برروی استیم از مرز ۵۰ میلیون دلار عبور کرد

طبق اعلام استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، از زمان عرضه‌ی The Witcher 3 برروی استیم در اکتبر ۲۰۱۸ میلادی، این بازی توانسته است درآمدی بیش از ۵۰ میلیون دلار را کسب نماید. همچنین این استودیو تایید کرد که از حالا ۸۰ درصد از سهم فروش این بازی را از طریق استیم دریافت می‌کند.

بازی The Witcher 3

استودیوی سی‌دی پراجکت رد در رابطه با این موضوع پیامی را در توییتر رسمی خود منتشر کرد:

مجموع درآمد حاصل از فروش بازی The Witcher 3 برروی استیم از تاریخ اول اکتبر ۲۰۱۸ تا به امروز، از مرز ۵۰ میلیون دلار عبور کرده است. ما هم‌اکنون ۸۰ درصد از سهم فروش بازی را برروی استیم دریافت می‌کنیم. از همه‌ی حمایت‌های شما تشکر می‌کنیم.

پخش سریال Witcher از شبکه‌ی Netflix موجب شد تا عنوان The Witcher 3 برروی استیم از نظر تعداد بازی‌بازان رکورد جدیدی را ثبت نماید. در آن زمان، تعداد بازی‌بازان همزمان این بازی به بیش از ۱۰۲ هزار نفر رسید. همچنین براساس گزارش جدید NPD، همزمان با پخش سریال و عرضه‎‌ی نسخه‌ی نینتندو سوییچ The Witcher 3، فروش این بازی در ماه دسامبر ۲۰۱۹ بیش از ۵۵۰ درصد افزایش یافته است.

The Witcher 3 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Rise of the Tomb Raider

نشان تجاری Tomb Raider Ultimate Experience توسط اسکوئر انیکس ثبت شد

آخرین نسخه از مجموعه‌ی Tomb Raider، تحت Shadow of the Tomb Raider در سال ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *