سه شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
خانه / اخبار / خالق Gears of War بر روی پروژه جدیدی کار می‌کند

خالق Gears of War بر روی پروژه جدیدی کار می‌کند

کلیف بلزینسکی (Cliff Bleszinski)، خالق سری بازی‌های Gears of War، پروژه‌ی جدیدی را در دست توسعه دارد.

کلیف بلزینسکی

آقای بلزینسکی پس از شکست بازی LawBreakers و تعطیلی استودیوی باس‌کی پروداکشنز (BossKey Productions)، مدتی از صنعت بازی‌های ویدیویی دور ماند. این توسعه‌دهنده‌ی مشهور، چند ماه پیش اعلام کرد که قصد بازگشت به ساخت بازی‌های ویدیویی را دارد و از علاقه‌ی خود به کار بر روی بازی‌های کوچک گفت. حال ظاهراً پروژه‌ی جدید وی در دست ساخت قرار دارد.

مطلب مرتبط: خالق Gears of War ایده‌هایی برای ساخت یک بازی کوچک دارد

بلزینسکی اخیراً با انتشار توییتی گفت که منتظر ماندن برای گفتن هر چیزی در مورد این عنوان عذاب‌آور بوده است. وی در ادامه اشاره کرد که در این پروژه‌ی جدید، اره برقی وجود ندارد و به طور مشخص تایید می‌کند که بازی جدید بلیزینسکی ارتباطی به سری Gears of War نخواهد داشت.

کلیف بلزینسکی در توییتی دیگر گفت که وی در مورد Zoom با Rami Ismail، یک توسعه‌دهنده‌ی بازی‌های مستقل، جلسه‌ای داشته است. درباره‌ی این پروژه اطلاعات کمی در دست است، اما با توجه به کارنامه‌ی پیشین بلزینسکی در زمینه‌ی توسعه‌ی بازی‌های شوتر، این احتمال وجود دارد که عنوان جدید وی اثری در این سبک باشد. با این حال بلزینسکی در ماه اکتبر اظهار داشت که موفقیت بازی‌هایی مانند Fall Guys و Among Us او را به بازگشت به صنعت و انتشار عنوان کوچک‌تر ترغیب کرده است.

خالق سری Gears of War ابتدا کار خود را با چند پروژه‌ی کوچک در شرکت اپیک گیمز (Epic Games) آغاز کرد. سپس وظیفه‌ی ساخت و کارگردانی آی‌پی Gears of War به او محول شد. بلزینسکی در سال ۲۰۱۲ از اپیک گیمز جدا شد و در سال ۲۰۱۴ استودیوی جدید خود را تحت عنوان باس کی تاسیس کرد. وی در این استودیو، بازی شوتر آنلاین LawBreakers را توسعه داد. اما این بازی در نهایت ناموفق ظاهر شد و این امر موجب گردید تا استودیوی باس کی در سال ۲۰۱۸ میلادی تعطیل شود.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

سرویس-Xbox-Game-Pass

بازی‌های ترد-پارتی بیشتری در زمان عرضه بر روی سرویس گیم پس منتشر خواهند شد

پیرس هاردینگ-رولز، مدیر تحقیقات و تجزیه و تحلیل شرکت امپر اذعان کرده است که به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *