دوشنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه / اخبار / خالق Gears of War ایده‌هایی برای ساخت یک بازی کوچک دارد

خالق Gears of War ایده‌هایی برای ساخت یک بازی کوچک دارد

آقای کلیف بلزینسکی (Cliff Bleszinski)، خالق فرنچایز Gears of War، اخیراً در پستی در فیس‌بوک خود اعلام کرده است که ایده‌هایی برای ساخت یک بازی جدید و کوچک در ذهن دارد. پس از عملکرد ضعیف بازی LawBreakers، استودیوی باس کی پروداکشنز (Boss Key Productions) که بلزینسکی یکی از بنیان‌گذاران آن بود، تعطیل شد و وی از آن زمان دیگر به ساخت بازی جدید روی نیاورد.

کلیف بلزینسکی Cliff Bleszinski

بلزینسکی در حال حاضر در حال نوشتن شرح حالی از دوران کاری خود است. وی به مدت ۲۰ سال در شرکت اپیک گیمز (Epic Games) مشغول به کار بود و به عنوان طراح اصلی برروی سه نسخه‌ی اول مجموعه‌ی Gears of War کار کرد. وی پس از آن، به عنوان رییس استودیوی باس کی پروداکشنز منصوب شد و برروی عنوان چندنفره‌ی LawBreakers کار کرد. با این حال، این بازی با شکست مواجه و پس از این مدتی نیز این استودیو به طور کامل تعطیل شد. آقای بلزینسکی در صحبت‌های اخیرش اشاره کرده که درس‌های بسیاری در زمان حضور در استودیوی باس کی آموخته است.

مطالب مرتبط:

آقای بلزینسکی در صحبت‌های خود گفت که پیش از کار برروی یک عنوان تیراندازی، ابتدا باید برروی یک عنوان کوچک و مستقل کار می‌کرد. وی همچنین از فرصت های از دست رفته مانند شانس کار برروی یک عنوانی از مجموعه‌ی Alien، پیش از آنکه شرکت فاکس توسط دیزنی خریداری شود، ابراز تاسف کرد.

با این وجود به نظر می‌رسد کلیف بلزینسکی به دنبال بازگشت به ساخت بازی‌های ویدئویی است. با این حال وی اعلام کرده است که در حال حاضر علاقه‌ی به کار برروی بازی‌هایی با بودجه بالا و AAA ندارد. وی در این خصوص گفت:

این احتمال وجود دارد که کار برروی یک بازی کوچک را در آینده آغاز کنم. من ایده‌هایی را در ذهن دارم و خواهیم دید که در نهایت چه اتفاقی خواهد افتاد. من در این روزها به شدت تحت تاثیر موفقیت بازی‌هایی مانند Fall Guys و Among Us قرار گرفته‌ام. این به من امیدواری می‌دهد که همیشه نباید به دنبال ساخت یک عنوان AAA دیوانه‌وار بود که در نهایت با فشار کاری بالا و ضرر برای سازندگان همراه باشد. بازی دیگری به شدت آن را دوست دارم Touryst است. بازی‌هایی از این دست به من امید می‌دهند تا به ساخت عناوین کوچک و مستقل ترغیب شوم.

منبع: گیمفا

۰

شاید برایتان جذاب باشد

بخش Zombies Onslaught بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

شایعه: تری‌آرک در حال کار بر روی بخش زامبی نسخه جدید سری Call of Duty است

امروز شایعاتی در فضای مجازی پیرامون تازه‌ترین نسخه‌ی فرنچایز Call of Duty در دسترس قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *