جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸
خانه / اخبار / حضور بازی Grounded در رویداد PAX East 2020 تایید شد

حضور بازی Grounded در رویداد PAX East 2020 تایید شد

طبق اطلاعات ارائه شده، بازی Grounded قرار است در رویداد PAX East 2020 حضور داشته باشد. این بازی ابتدا در جریان رویداد X019 معرفی گردید و استودیوی آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) وظیفه‌ی توسعه‌ی آن را برعهده دارد.

بازی Grounded

بازی Grounded عنوانی در سبک بقاست که در آن بازی‌بازان به اندازه‌ی یک مورچه کوچک تبدیل می‌شوند و باید در این نسبت‌های جدید زنده بمانند. شهرت استودیوی  معمولاً در ساخت عناوین نقش‌آفرینی بوده است؛ با این حال؛ اثر جدید آن‌ها تفاوت زیادی با بازی‌های پیشین این استودیو دارد. به‌تازگی این استودیو اعلام کرده است که در جریان رویداد PAX East 2020، پنلی ویژه در مورد بازی Grounded برگزار خواهد شد. این پنل ویژه قرار است در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ (۲۹ فوریه ۲۰۲۰) برگزار شود. در این پنل ویژه برخی از اعضای تیم توسعه‌‌دهنده‌ی Grounded حضور خواهند داشت و در مورد جهان بازی و مکانیزم‌های گیم‌پلی آن صحبت خواهند کرد. همچنین در انتها استودیوی آبسیدین به عرضه‌ی نسخه‌ی بتای بازی برای Xbox Insider اشاره نمود.

بازی Grounded در بهار سال جاری میلادی برای کنسول‌ اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. پیش از عرضه‌ی نسخه‌ی اصلی، قرار است یک نسخه‌ی دسترسی زودهنگام از این بازی منتشر شود.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی-Blue-Protocol

اطلاعات بسیاری از بازی Blue Protocol منتشر شد

شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) امروز و در جریان یک استیریم زنده به بسیاری از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *