چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
خانه / اخبار / حساب کاربری ۵۰۰,۰۰۰ متقلب در بازی Call of Duty: Warzone مسدود شد

حساب کاربری ۵۰۰,۰۰۰ متقلب در بازی Call of Duty: Warzone مسدود شد

طبق اعلامیه‌ی شرکت اکتیویژن و استودیوی رِیوِن سافت‌ور، حساب کاربری نیم میلیون بازی‌باز عنوان پر طرفدار Call of Duty: Warzone به دلیل تقلب در بازی مسدود شده و این افراد دیگر قادر به تجربه‌ی این بازی با آن حساب‌های کاربری نخواهند بود.

بازی Call of Duty: Warzone

در واقع، روز گذشته بود که اخبار ضد و نقیضی در مورد مسدود شدن حساب کاربری حدود ۳۰،۰۰۰ نفر در بازی مذکور شنیده می‌شد، اما استودیوی رِیوِن سافت‌ور (Raven) امروز اعلام کرد که این عدد به بیش از ۵۰۰،۰۰۰ حساب کاربری رسیده است تا شاهد سیاست‌های سختگیرانه‌ی اکتیویژن در قبال این بازی باشیم. البته، این استودیو توضیحاتی در مورد پلتفرم‌های مورد استفاده توسط این افراد و یا دائمی و موقت بودن این مسدودی ارائه نکرد، اما قطعاً با این عمل نشان داد که نسبت به متقلب‌ها و جلوگیری از تخریب تجربه‌ی بازی خود به شدت سخت گیر است.

مطالب مرتبط:

از طرفی دیگر، طبق معمول هم‌اکنون شرکت اکتیویژن و استودیوی ریون در حال دست و پنجه نرم کردن با تعداد بسیار زیادی از شکایات بازی‌بازان مبنی بر اینکه مسدود شدن حساب آن‌ها بی دلیل بوده است هستند. همچنین، بخش عمده‌ای از این بازی‌بازان مدعی شده‌اند که حساب کاربری آن‌ها در زمان اعمال تقلب هک شده بود و به آن دسترسی نداشتند.

بازی بتل رویال Call of Duty: Warzone، هم‌اکنون به صورت رایگان در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن و ایکس باکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp

بازی Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp برای نینتندو سوییچ معرفی شد | Nintendo Direct

در جریان رویداد نینتندو دایرکت E3 2021، به‌صورت رسمی نینتندو از بازی Advance Wars 1+2: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *