دوشنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه / اخبار / حذف Gato Roboto و دو بازی دیگر از ایکس باکس گیم پس

حذف Gato Roboto و دو بازی دیگر از ایکس باکس گیم پس

سه بازی مستقل مشهور در آینده ای نزدیک از فهرست بازی‌های سرویس ایکس باکس گیم پس حذف خواهند شد.

سرویس اکس‌باکس گیم پس (Xbox Game Pass)

ماه جاری برای سرویس ایکس باکس گیم پس ماه پرخبری بوده است. از این لحاظ که بازی‌هایی مانند People Can Fly و Outriders به این سرویس اضافه شده‌اند. همچنین اعلام شده است بازی MLB The Show 21 ساخته استودیو سن‌دیگو سونی از روز عرضه روی ایکس باکس گیم پس در دسترس خواهد بود. اما اضافه شدن بازی‌ها به گیم پس تنها خبر مربوط به این سرویس نیست و همواره درکنار آمدن بازی‌های گوناگون به سرویس گیم پس، بازی‌هایی نیز این سرویس را ترک کرده‌اند.

مطالب مرتبط:

اخیرا اعلام شده که به‌زودی سه بازی مستقل پرطرفدار سرویس ایکس باکس گیم پس را ترک خواهند کرد. بازی اول Gato Roboto است که توسط دیوالور دیجیتال عرضه شده است. این بازی مترودوینیا در سال ۲۰۱۹ عرضه شد و اکنون روی هردو نسخه پی‌سی و کنسول گیم پس در دسترس قرار دارد و ظرف دو هفته آینده این سرویس را ترک خواهد کرد.

فضانورد در بازی Deliver Us The Moon

بازی دوم Deliver Us The Moon است که همچون مورد اول هم برای نسخه پی‌سی و هم برای نسخه کنسول گیم پس در دسترس قرار دارد و ظرف دو هفته آینده از این سرویس خارج خواهد شد. بازی سوم Wargroove است که تا دو هفته آینده از سرویس ایکس باکس گیم پس خارج خواهد شد. این بازی استراتژی در سال ۲۰۱۹ عرضه و با استقبال هواداران و منتقدان مواجه شد و همچون دو مورد دیگر در حال حاضر برای هردو نسخه کنسول و پی‌سی گیم پس در دسترس قرار دارد.

مشترکان ایکس باکس گیم پس همچنین می‌توانند تا دو هفته آینده هرکدام از این سه بازی را با تخفیفی ۲۰ درصدی خریداری کنند تا برای همیشه آن‌ها را در کلکسیون بازی‌های خود داشته باشند. شما کاربران گیم اسکن درباره عملکرد سرویس ایکس باکس گیم پس چه نظری دارید؟ 

منبع: زومجی

شاید برایتان جذاب باشد

بخش Zombies Onslaught بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

شایعه: تری‌آرک در حال کار بر روی بخش زامبی نسخه جدید سری Call of Duty است

امروز شایعاتی در فضای مجازی پیرامون تازه‌ترین نسخه‌ی فرنچایز Call of Duty در دسترس قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *