حجم بازی Kingdom Hearts III مشخص شد

همان‌طور که در جریان هستید تنها یک هفته‌ی دیگر تا انتشار بازی Kingdom Hearts III مانده است. این عنوان که توسط شرکت بازی‌سازی اسکوئر انیکس (Square Enix) توسعه یافته، توجه‌ی بسیاری از بازی‌بازان و کاربران را به خود جلب کرده است. حال اخیرا میزان حجم مورد نیاز برای نصب این بازی منتشر شده که در ادامه با هم می‌بینیم.

بازی Kingdom Hearts III

حدود ۱۰ سال از انتشار بازی Kingdom Hears II می‌گذرد. به احتمال زیاد این انتظار طولانی برای بسیاری از هواداران بسیار سخت و طاقت‌فرسا بوده است. حال بالاخره بعد از این مدت طولانی، نسخه‌ی سوم این فرانچایز تا چند روز دیگر به صورت رسمی عرضه خواهد شد. بسیاری از بازی‌بازان و کاربران بی‌صبرانه منتظر روند داستان بازی Kingdom Hearts III هستند. همان‌طور که کم کم به زمان انتشار این بازی نزدیک می‌شویم، اطلاعات بیشتری از آن در دسترس بازی‌بازان قرار می‌گیرد. اینبار اطلاعات جدیدی از حجم مورد نیاز بازی Kingdom Hearts III منتشر شده است.

شرکت بازی‌سازی اسکوئر انیکس طی گزارشی اعلام کرد که بازی Kingdom Hearts III فضای زیادی برای نصب نیاز ندارد. طبق اخبار و اطلاعات منتشر شده از سوی این شرکت قدرتمند، بازی Kingdom Hearts III برروی کنسول‌ پلی‌استیشن ۴ به ۳۷٫۴ گیگابایت فضای خالی نیاز دارد. این در حالی است که نسخه‌ی اکس‌باکس وان این بازی به فضای کمتری در حدود ۳۵٫۸ گیگابایت نیازمند است. البته شایان ذکر است که بی‌شک پس از عرضه‌ی رسمی این بازی، انواع مختلفی از به‌روزرسانی‌ها و بهینه‌سازها منتشر خواهد شد که فضای مورد نیاز را افزایش می‌دهد.

همان‌طور که در جریان هستید، کارگردان این بازی چند وقت پیش، از طولانی شدن روند ساخت این بازی عذرخواهی کرد. عنوان Kingdom Hearts III یک ماه پیش گلد شد و بسیاری از بازی‌بازان را شگفت‌زده کرد. اما باید تنها یک هفته‌ی دیگر منتظر ماند تا این بازی جذاب را تجربه کرد.

بازی Kingdom Hearts III در تاریخ سه شنبه ۹ بهمن ماه سال جاری (۲۹ ژانویه سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه و منتشر خواهد شد. شایان ذکر است که شرکت اسکوئر انکیس اعلام کرده بود که به مناسبت بازی تیم ملی ژاپن در بازی‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹، در هنگام پخش بازی شاهد پیام تبلیغاتی این بازی خواهید بود. این تیزر تبلیغاتی طبق گفته‌ی این شرکت پس از زمان معین شده در صفحه‌ی رسمی این شرکت در توییتر قرار گرفت.

منبع: گیمفا

دسته‌بندی

آخرین نظرات