چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹
خانه / اخبار / حالت محدود Attrition در دسترس کاربران Rainbow Six Siege قرار گرفت

حالت محدود Attrition در دسترس کاربران Rainbow Six Siege قرار گرفت

اواخر خرداد ماه بود که فصل دوم از سال پنجم بازی Rainbow Six Siege در دسترس کاربران قرار گرفت. در جریان این فصل شاهد اضافه شدن دو اپراتور به نام‌های ملوسی و ایس درکنار نسخه بازطراحی نقشه House به رینبو سیکس سیج بودیم. در هر فصل درکنار اضافه شدن اپراتورها، اسکین‌ها و اعمال بهبودهای مختلف روی بازی، شاهد یک الی دو حالت آرکید متفاوت هستیم. ازاین‌رو یوبیسافت (Ubisoft)، سازنده و ناشر بازی Rainbow Six Siege، اولین حالت آرکید Operation Steel Wave را در دسترس قرار داده است.

بازی Rainbow Six Siege

Attrition نام حالت آرکید جدید و محدود فصل دوم از سال پنجم بازی Rainbow Six Siege است که تا تاریخ ۲۳ تیر ماه (۱۳ ژوئیه) در اختیار کاربران قرار دارد. در این حالت بازیکنان بازی‌هایی با محوریت بمب (دو تیم پنج نفره که در قالب Attacker و Deffender با یکدیگر رقابت می‌کنند و دو بخش برای بمب‌گذاری وجود دارد) انجام می‌دهند و شباهت‌هایی به حالت Unranked رینبو سیکس سیج دارد. البته دراین‌میان تفاوت‌هایی هم درنظر گرفته شده است. برای مثال با بردن یک راند از بازی، در دور دوم قادر به انتخاب اپراتورهای قبلی نخواهید بود.

بیشتر بخوانید: تصاویر و گیم‌پلی اپراتورهای آینده Rainbow Six Siege لو رفت

به‌عبارتی اگر برنده شوید، تیم شما راند بعد را باید با اپراتورهای جدیدی آغاز کند. در جریان رویداد یوبیسافت فوروارد که ۲۲ تیر ماه (۱۲ ژوئیه) پخش می‌شود، شاهد رونمایی از بازی‌های جدید و محتویات تازه بازی‌های عرضه شده یوبیسافت هستیم. ازاین‌رو احتمال دارد نگاهی به حالت آرکید آینده Rainbow Six Siege برای فصل دوم داشته باشیم. نظر شما کاربران گیم اسکن دراین‌باره چیست؟

منبع: زومجی

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Super Mario Bros. 3

نسخه‌ی نادر Super Mario Bros. 3 با قیمت ۱۵۶ هزار دلار به فروش رفت

در دوره‌ای که بسیاری به قیمت بازی‌های ۷۰ دلاری معترض هستند یا حداقل در مورد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *