جدیدترین نسخه‌ی سری Call of Duty شامل بخش داستانی می‌شود

سال گذشته‌ی میلادی، استودیوی تری‌آرک (Treyarch) جدیدترین نسخه از سری محبوب Call of Duty را به بازار عرضه کرد. بر خلاف انتظار همه‌ی هواداران، این بازی تنها برروی بخش چندنفره و آنلاین تمرکز داشت و شامل بخش داستانی نمی‌شد. با این حال، به نظر می‌رسد هواداران سری امسال دلیل کم‌تری برای نگرانی دارند. استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) و شرکت اکتیویژن (Activision) در کنار انتشار اطلاعات تازه از جدیدترین نسخه‌ی سری تایید کرده‌اند که این بازی به طور حتم شامل بخش داستانی خواهد بود.

بازی Call of Duty 4 Modern Warfare

به طور حتم، مهم‌ترین بخش اطلاعات منتشر شده، تایید وجود بخش داستانی در جدیدترین نسخه‌ی سری است. اگرچه بازی Call of Duty: Black Ops 4 با بازخوردهای بسیار خوبی روبه‌رو شد و فروش بسیار خوبی را تجربه کرد ولی مطمئنا هواداران از وجود یک بخش داستانی غنی در عناوین این سری خوشحال خواهند شد.

اگر بیشتر از هر چیز، بخش چندنفره‌ی بازی برای شما اهمیت دارد، می‌توانید یک نفس راحت بکشید. شرکت اکتیویژن بیان کرده که این بازی « شامل یک بخش چندنفره‌ی بسیار بزرگ و وسیع است » که شامل « یک بخش بسیار مفرح Co-Op » نیز می‌شود. با توجه به این‌که اکثر عناوین جدید این سری شامل بخش چندنفره می‌شوند، شنیدن این خبر کسی را متعجب نخواهد کرد ولی به هر حال شنیدن آن جای خوشحالی دارد.

در حال حاضر در دومین ماه سال جدید میلادی به سر می‌بریم و تقریبا هیچ اطلاعاتی از جدیدترین نسخه‌ی سری Call of Duty منتشر نشده است. تنها می‌دانیم که این بازی توسط استودیوی انیفینیتی وارد توسعه می‌یابد و « داستانی این نسخه به ریشه‌های سری متصل است».

یکی از توسعه‌دهندگان سابق بازی‌های Modern Warfare 2 و Modern Warfare 3 با انتشار پیامی بیان کرده است که ادامه‌ی سری Infinity Warfare هرگز ساخته نخواهد شد و نسخه‌ی جدید سری Modern خواهد بود. به احتمال بسیار زیاد، جدیدترین بازی سری Call of Duty نسخه‌ی چهارم سری Modern Warfare خواهد بود. با این حال باید تا معرفی رسمی بازی و انتشار اطلاعات بیشتر از آن منتظر بمانیم.

منبع: گیمفا

دسته‌بندی

آخرین نظرات