سه شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
خانه / اخبار / توضیحات مدیر نوآوری Outriders در مورد استفاده از تاخیرهای بازی برای بهبود آن

توضیحات مدیر نوآوری Outriders در مورد استفاده از تاخیرهای بازی برای بهبود آن

بازی جدید اسکوئر انیکس (Square Enix) یعنی Outriders کم‌تر از دو ماه دیگر منتشر خواهد شد. با این حال، Outriders قرار بود خیلی زودتر عرضه شود. در واقع این عنوان یکی از اولین بازی‌های بود که برای نسل جدید کنسول‌ها معرفی شد.

اثر جدید استودیوی لهستانی پیپل کن فلای (People Can Fly) که ابتدا برای انتشار در کنار کنسول‌های جدید در ماه نوامبر برنامه ریزی شده بود، تا ماه فوریه تاخیر خورد و یک بار دیگر نیز عرضه‌ی آن تا ماه آوریل عقب افتاد. حال آیا این تاخیرها تاثیری را بر روی کیفیت بازی گذاشته‌اند یا خیر؟ مدیر نوآوری این عنوان توضیحات جالبی را در این مورد ارائه داده است.

بازی-Outriders

آقای بارتک کمیتا (Bartek Kmita)، مدیر نوآوری Outriders، اخیراً در طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Wccftech در مورد بخش‌های مختلف این بازی صحبت کرده است. زمانی که از این شخص سوال شد که آن‌ها چگونه از زمان اضافه‌ی خود برای بهبود Outriders استفاده کردند، کمیتا پاسخ داد:

حس کلی بازی و گیم‌پلی در اغلب موارد ترکیبی از چیزهای کوچک است. اگرچه بازی فاقد یک ویژگی بزرگ نبود، اما صدها چیز «آزار دهنده» وجود داشتند که در مجموع به یک تجربه‌ی نه چندان لذت بخش منجر می‌شدند. پس ما در حال تلاش هستیم تا آن‌ جایی که می‌توانیم آن‌ها را حذف کنیم تا بهترین تجربه را به مردم ارائه دهیم. البته تغییرات بزرگ و کوچکی نیز بر روی ویژگی‌های فعلی بازی اعمال شده‌اند، اما من می‌خواهم بیشتر به این موضوع اشاره کنم که ما به طور ساده می‌خواستیم چیزهایی را پولیش کنیم که سبب می‌شدند تا بازی از دید بازی‌بازان دارای کاستی و کمبود باشد. ما می‌دانستیم که چرا این اتفاق ممکن بود رخ دهد. چیزهای کوچک زیادی وجود داشتند که ما باید کامل می‌کردیم و آن‌ها را به صورت بهتری ارائه می‌دادیم. در غیر این صورت، آن‌ها در مجموع به درستی کار نمی‌کردند.

بازی Outriders در تاریخ ۱۲ فروردین ۱۴۰۰ (۱ آوریل ۲۰۲۱ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس و پلتفرم‌های استیدیا و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در نهایت باید اشاره کنیم که نسخه‌ی دموی این عنوان نیز امروز در دسترس قرار می‌گیرد.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Abandoned

رابط کاربری کاملا از عنوان Abandoned حذف می‌شود

توسعه‌دهندگان در بلوباکس گیم استودیو (Blue Box Game Studios)، پیوسته جزئیات بیشتری را از پروژه‌ی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *