پنجشنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹
خانه / اخبار / تصویر جدیدی از بسته‌بندی اکس‌باکس سری اکس منتشر شد

تصویر جدیدی از بسته‌بندی اکس‌باکس سری اکس منتشر شد

به تازگی تصویر جدیدی از بسته‌بندی رسمی اکس‌باکس سری اکس منتشر شده است که نشان می‌دهد بازی Halo: Infinite، چه نقش مهمی در بازاریابی این کنسول داشته است و تاخیر آن احتمالا به ضرر کنسول نسل بعدی مایکروسافت خواهد بود.

از نظر هایپ و هیجان برای یک بازی جدید، تنها تعداد انگشت‌شماری می‌توانند با Halo: Infinite رقابت کنند. پس می‌توانید حدس بزنید که خبر تاخیر این بازی پس از نمایش گیم‌پلی آن، چقدر سر و صدا کرد و بسیاری از این خبر ناامید شدند. این در حالی بود که قرار بود برای اولین بار شاهد عرضه‌‌ی یک کنسول جدید مایکروسافت با یک Halo جدید باشیم.

مطالب مرتبط:

به تازگی تصویر جدیدی از بسته‌بندی اکس‌باکس سری اکس منتشر شده است که برروی آن شاهد بازی Halo: Infinite هستیم. احتمالا مایکروسافت این بسته‌بندی را قبل از تاخیر بازی طراحی کرده است و می‌توانیم ببینیم که چقدر برروی Halo: Infinite به عنوان یک بازی هنگام عرضه حساب کرده بود.

همانطور که می‌بینید باز هم شاهد عبارت Power Your Dreams هستیم که یعنی Halo: Infinite قرار بود نشان‌دهنده‌ی قدرت واقعی این کنسول باشد. اما پس از نمایش بازی که از نظر بصری ناامیدکننده ظاهر شده بود و گرافیک آن به دستمایه‌ی شوخی‌های اینترنتی بدل شده بود، مایکروسافت تصمیم گرفت تا عرضه‌ی بازی را به تاخیر بیاندازد.

اکس‌باکس سری اکس در تاریخ ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان) به صورت جهانی عرضه خواهد شد. متاسفانه یکی از انتقادات وارد به عرضه‌ی کنسول، عدم وجود بازی‌های هنگام عرضه‌ی زیاد است و قطعا تاخیر Halo: Infinite هم کمکی به این مسئله نمی‌کند.

منبع: گیمفا

۰

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Yakuza 6

شایعه: تصاویری از اسپین آف در حال توسعه بر اساس مجموعه‌ی Yakuza لو رفت

بر اساس جدیدترین اطلاعات منتشر شده از سوی یکی از اینسایدر (Insider)های مطرح صنعت بازی‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *