دوشنبه، ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
خانه / اخبار / تصاویر جدید Half-Life Alyx جزییات بالای محیط را نشان می‌دهند

تصاویر جدید Half-Life Alyx جزییات بالای محیط را نشان می‌دهند

امروز تصاویر جدیدی از بازی مورد انتظار Half-Life Alyx برروی اینترنت منتشر شده است که جزییات بالای محیط و شخصیت‌های این عنوان را به خوبی نشان می‌دهد.

بازی Half-Life: Alyx

با توجه به تصاویر و تریلرهایی که پیش از این منتشر شده بودند، می‌دانستیم که جدیدترین نسخه از سری Half-Life قرار است بسیار زیبا و چشم‌نواز باشد. طبیعی است که بسیاری از هواداران بی‌صبرانه منتظر دیدن تصاویر و تریلرهای بیشتر از این بازی هستند و خوشبختانه امروز تصاویر جدیدی از بازی منتشر شده است.

به لطف Valve News Network، تصاویری کاملا جدید که پیش از این منتشر نشده بودند، در اختیار ما قرار گرفته‌اند. تمامی این تصاویر در انتهای این خبر قابل مشاهده هستند. شخصی که این تصاویر را منتشر کرده در این خصوص نوشته است:

در طول تعطیلات، من با برخی از منابع در ارتباط بودم که آن‌ها نه تنها اطلاعات مربوط به کارهای روزانه‌ی شرکت ولو (Valve)، بلکه موارد دیگری مانند تصاویر بازی را در اختیار من قرار داده‌اند.

هیچ تصویری وجود ندارد که توسط شرکت ولو برای بهتر نشان دادن بازی به صورت خاص انتخاب شده باشد. این‌ها تصاویری هستند که از یک شخصی که به بازی دسترسی دارد به صورتی کاملا تصادفی گرفته شده است. تنها نکته‌ی مهم این بوده است که هیچ کدام از تصاویر منتشر شده داستان بازی را اسپویل نکنند.

تصاویر منتشر شده به خوبی کیفیت بالای بافت‌ها، دقت در جزییات و نورپردازی عالی محیط را نشان می‌دهند. بازی واقعیت مجازی Half-Life Alyx در ماه مارس سال جاری در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد. شما می‌توانید تصاویر منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster

تصاویری جدید از بازی Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster منتشر شد

تیم سازنده‌ی Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster که این روزها اطلاعات زیادی را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *