تصاویر جدیدی از بازی Ys IX: Monstrum Nox منتشر شد

استودیوی نیهان فالکام (Nihon Falcom) که اخیرا به معرفی بازی جذاب Ys IX: Monstrum Nox پرداخته بود، اطلاعات و تصاویری از این عنوان را در دسترس بازی‌بازان قرار داد که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

بازی Ys IX: Monstrum Nox

Ys IX: Monstrum Nox از سری عناوین ترسناک و مهیج است که حدود سه ماه پیش از سوی سازندگانش معرفی شد. این بازی به صورت انحصاری در اختیار دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار خواهد گرفت.

همانطور که قبلا متوجه شدیم، اکثر اتفاقات این بازی در منطقه‌ای به نام «شهر زندان» رخ می‌دهد چرا که در عمیق‌ترین جای شهر، بزرگ‌ترین زندان امپراطوری روم وجود دارد. این شهر بسیار بزرگ و دارای مناطق مختلفی است که اکثر مردم آن در فقر به سر می‌برند. اتفاقات جذاب و عجیبی که در شهر برای انواع مردم و شما رخ می‌دهد، رضایت شما را تا حدودی جلب خواهد کرد.

به نقل از سازندگان، برخی از شخصیت‌های نسخه‌های پیشین این سری بازی، در این نسخه نیز وجود خواهند داشت که مطمئنا خبر خوبی برای طرفداران است. همچنین آن‌ها اعلام کردند که به‌زودی اخبار بیشتری در مورد این بازی در اختیار هواداران قرار خواهد گرفت. گفتنی است که در تاریخ ۴ فروردین ۱۳۹۸ (۲۴ مارس ۲۰۱۹ میلادی) تریلری از این عنوان از سوی استودیوی سازنده عرضه خواهد شد که شما را با حال و هوای آن بیشتر آشنا خواهد کرد. در پایان می‌توانید تصاویر جدید منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: گیمفا

دسته‌بندی

آخرین نظرات