پنجشنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۹
خانه / اخبار / تصاویری جدید از بازی Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster منتشر شد

تصاویری جدید از بازی Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster منتشر شد

تیم سازنده‌ی Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster که این روزها اطلاعات زیادی را پیرامون این بازی در دسترس قرار می‌دهد، امروز هم چند تصویر جدید از آن را عرضه کرد تا با تغییراتی که نسبت به گذشته دارد، آشنا شویم. برای مشاهده‌ی این تصاویر، ما را در ادامه همراهی کنید.

بازی Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster

Shin Megami Tensei III عنوانی در سبک نقش‌آفرینی است که در گذشته شاهد انتشار آن برروی کنسول پلی‌استیشن ۲ بودیم. پس از استقبال نسبتا خوب از این بازی، سازندگان تصمیم گرفتند تا نسخه‌ی بازسازی شده‌ی آن را توسعه دهند. بدیهی است که این نسخه از کیفیت و امکانات بیشتری نسبت به گذشته برخوردار خواهد بود. گفتنی است که استودیوی آتلوس (Atlus) وظیفه‌ی ساخت این عنوان را به عهده دارد.

مطلب مرتبط: اطلاعات جدیدی از بازی Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD Remaster منتشر شد

استودیوی آتلوس امروز دست به انتشار تصاویری از Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster زد تا شاهد شخصیت‌ها و محیط تازه‌ی بازی باشیم. نسخه‌ی ژاپنی این بازی قرار است در تاریخ ۸ آبان ۱۳۹۹ (۲۹ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه شود. نسخه‌ی غربی آن نیز بهار سال آینده در تاریخی نامشخص به دست بازی‌بازان خواهد رسید. در صورت دریافت اخبار بیشتر Shin Megami Tensei III: Nocturne HD Remaster، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید نسبت به تماشا و دریافت تصاویر گفته شده اقدام کنید.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی-Trials-of-Mana

تاریخ انتشار به‌روزرسانی ۱٫۱٫۰ بازی Trials of Mana مشخص شد

اسکوئر انیکس (Square Enix) امروز در خبر بسیار خوبی برای طرفداران Trials of Mana اعلام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *