تجربه‌ای گران قیمت برای یک بازسازی ساده | نقد‌ها و نمرات Hitman HD Enhanced Collection منتشر شد

چندی پیش بود که شرکت براداران وارنر (Warner Bros) و استودیوی Io Interactive در خبری غیرمنتظره از نسخه‌ی بهبود یافته‌ی دو بازی Hitman: Blood Money و Hitman: Absolution رونمایی کرد. این دو بازی در قالب یک مجموعه با نام Hitman HD Enhanced Collection برروی کنسول‌های نسل هشتم عرضه شده است. حال به تازگی نقدها و نمرات این بازی منتشر شده که در گیم اسکن نگاهی بر آن‌ها خواهیم داشت.

بازی Hitman HD Enhanced Collection

 Hitman HD Enhanced Collection نسخه‌ای بهبود یافته است که شامل دو بازی Hitman: Blood Money و Hitman: Absolution می‌شود. این دو بازی با بهبودهایی همراه هستند و تجربه‌ی ۴K با نرخ فریم ۶۰ را برای بازی‌بازان فراهم می‌کنند. علاوه بر این، بافت‌ها و سیستم نورپردازی بازی بهبودهایی به خود دیده است. حال با عرضه‌ی  Hitman HD Enhanced Collection، نقدها و نمرات آن در حال انتشار هستند که در قسمت زیر نگاهی به نمرات منتشر شده خواهیم داشت.

SpazioGames 7/10

Hitman: Blood Money و Hitman: Absolution هنوز هم به طریقی می‌درخشند اما با توجه به محتوای ارائه شده در Hitman HD Enhanced Collection، قیمت بسیاری دارد. این نسخه‌ تجربه‌ای جالب برای بازی‌بازان جدید خواهد بود اما برای بازی‌بازان کهنه‌کار به غیر از بافت‌ها، رزولوشن و نرخ فریم بهبود یافته، چیز جدیدی برای ارائه ندارد و این موارد تاثیر بسیاری برروی تجربه‌ی ارائه شده برروی گیم‌پلی نخواهند داشت.

GameSpew 7/10

خوشبختانه Hitman HD Enhanced Collection یک پورت ضعیف نیست اما من فکر می‌کنم که در قیمت‌گذاری آن اشتباهی صورت گرفته است.

Video Chums 6.6/10

اگر پیش از این Hitman: Blood Money و Hitman: Absolution را تجربه کرده باشید، دلیلی برای خرید Hitman HD Enhanced Collection وجود ندارد. کنترل عجیب و گرافیک تاریخ گذشته Hitman: Blood Money بهبود نیافته است و بخش آنلاین Hitman: Absolution حذف شده است. با این حال، این بازی هنوز هم شامل نسخه‌‌هایی از سری Hitman است که اگر تا به حال آن‌ها را تجربه نکرده‌اید، هم‌اکنون فرصت خوبی برای این کار است.

همان‌طور که در قسمت بالا مطالعه کردید، بخش اعظم انتقادات به قیمت‌گذاری غیر قابل باور Hitman HD Enhanced Collection مربوط است. این بازی هم‌اکنون با قیمت ۵۹٫۹۹ دلار به فروش می‌رسد. حال باید دید که توسعه‌دهندگان تغییری در این موضوع ایجاد می‌کنند یا خیر.

بازی Hitman HD Enhanced Collection هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است.

منبع: گیمفا

دسته‌بندی

آخرین نظرات