چهارشنبه، ۶ مرداد ۱۴۰۰
خانه / اخبار / تاریخ بازگشت Cyberpunk 2077 به پلی استیشن استور اعلام شد

تاریخ بازگشت Cyberpunk 2077 به پلی استیشن استور اعلام شد

شرکت سی‌دی پراجکت رد اعلام کرد که در کدام روز بالاخره بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ به فروشگاه دیجیتالی رسمی پلی استیشن بازمی‌گردد.

شخصیت-کیانو-ریوز-در-بازی-Cyberpunk-2077

سی‌دی پراجکت بارها گفت که با هر آپدیت به بازگرداندن بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ به پلی استیشن استور سونی نزدیک شده است. اکنون ماه‌ها از حذف بازی Cyberpunk 2077 از پلی استیشن استور می‌گذرد و به‌تازگی جیم رایان گفت که تصمیم به حذف این ساخته‌ی سی‌دی پراجکت، هرگز تصمیم آسانی نبود و فقط باتوجه‌به مشکلات فنی محصول، برای جامعه‌ی کاربرهای پلی استیشن گرفته شد. شرکت لهستانی تا به امروز چندین و چند آپدیت نرم‌افزاری برای سایبرپانک ۲۰۷۷ عرضه کرده است تا گلیچ‌ها، باگ‌ها و مشکلات فنی گوناگون آن را برطرف سازد.

قبلا در گیم اسکن خواندید: بازی Cyberpunk 2077 در آستانه بازگشت کامل به فروشگاه پلی استیشن

حالا استیون تاتیلو، سردبیر سابق رسانه کوتاکو و مسئول رسانه گیمینگ Axios در توئیتر خود نوشت: «سی‌دی پراجکت رد می‌گوید که سایبرپانک در تاریخ ۲۱ ژوئن (۳۱ خرداد) مجددا روی فروشگاه دیجیتالی پلی استیشن قرار می‌گیرد».

مدتی قبل شرکت سی‌دی پراجکت اعلام کرد که مطابق انتظار سازندگان، با بازگشت سایبرپانک ۲۰۷۷ به فروشگاه دیجیتالی پلی استیشن حتما فروش بازی Cyberpunk 2077 روی تمامی پلتفرم‌ها افزایش می‌یابد. همچنین می‌دانیم که پیش از به پایان رسیدن سال ۲۰۲۱، شرکت سی‌دی پراجکت نسخه‌ی نسل ۹ بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ را تحویل گیمرها می‌دهد. البته اکنون نیز کنسول‌های نسل ۹ مایکروسافت و سونی توانایی اجرای نسخه‌ی نسل ۸ بازی Cyberpunk 2077 به شکل بهتر را دارند.

منبع: زومجی

شاید برایتان جذاب باشد

مراسم GDC 2021

بازی Hades برنده بهترین بازی سال در مراسم GDC 2021 شد

مراسم GDC بازی روگ‌لایک Hades را برنده‌ی جایزه بهترین طراحی، بهترین صداگذاری و بهترین بازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *