چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹
خانه / اخبار / تاریخ انتشار بازی Assassin’s Creed Valhalla فاش شد

تاریخ انتشار بازی Assassin’s Creed Valhalla فاش شد

رویداد Ubisoft Forward قرار است امشب برگزار شود و انتظار می‌رود شاهد نمایش برخی از عناوین جدید شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) باشیم. در همین حال، گیم‌پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla در این رویداد نمایش خواهد شد. به‌تازگی پستی در اینستاگرام بخش ایتالیایی یوبی‌سافت منتشر شده که در آن به تاریخ انتشار این بازی اشاره شده است. البته این پست از گذشت دقایقی حذف شد.

بازی Assassin’s Creed Valhalla

بر اساس این اطلاعات، بازی Assassin’s Creed Valhalla در تاریخ ۲۷ آبان ماه ۱۳۹۹ (۱۷ نوامبر ۲۰۲۰) عرضه خواهد شد. به نظر می‌رسد این تاریخ به نسخه‌های نسل هشتمی بازی اشاره دارد، چراکه تصویر منتشر شده مربوط به نسخه‌ی اکس‌باکس وان بوده است. به‌زودی اطلاعات بیشتری در خصوص نسخه‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس ارائه خواهد شد.

در گیم اسکن ببینید: ۳۰ دقیقه از گیم‌پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla لو رفت

نکته‌ی جالب اینجاست که اگر این تاریخ انتشار صحیح باشد، بازی Assassin’s Creed Valhalla تنها در فاصله‌ی دو روز پیش از عرضه‌ی عنوان Cyberpunk 2077 منتشر می‌شود. در هر صورت به نظر می‌رسد تاریخ انتشار رسمی این بازی در رویداد Ubisoft Forward مشخص خواهد شد.

مراسم Ubisoft Forward در ساعت ۲۳:۳۰ امشب به وقت تهران آغاز خواهد شد. در این رویداد شاهد معرفی رسمی ششمین نسخه از سری بازی‌های Far Cry خواهیم بود.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Call of Duty: Modern Warfare

محتوای بیشتری برای Call of Duty: Modern Warfare عرضه خواهد شد

به تازگی یکی از توسعه‌دهندگان اینفینیتی وارد (Infinity Ward) تایید کرده است که پایان فصل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *