جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸
خانه / اخبار / به‌روزرسان جدید بازی Battlefield 5 در دسترس قرار گرفت

به‌روزرسان جدید بازی Battlefield 5 در دسترس قرار گرفت

جدیدترین به‌روزرسان بازی Battlefield 5، علاوه بر چندین تغییر جزیی، تغییراتی در تعداد تانک‌های حاضر در هر مسابقه ایجاد می‌کند. همچنین، تعداد تانک‌هایی که از ابتدا در مسابقه قرار می‌گیرند نیز به نصف کاهش می‌یابد.

بازی Battlefield V

آدام فریمن (Adam Freeman)، مدیر انجمن‌های استودیوی دایس (DICE)، اعلام کرد که یک به‌روزرسان فوری برای بازی Battlefield 5 منتشر خواهد شد. وی اعلام کرد که اولین تغییرات حاصل از این به‌روزرسان در جزیره‌ی Solomon اتفاق میفتد. در واقع، بخشی جدید به نقشه‌ی Into The Jungle در این جزیره اضافه خواهد شد. از طرفی دیگر، دایس متوجه شده است که تعداد تانک‌ها باعث می‌شود تا هر مسابقه به سمت یک طرفه شدن برود و همین موضوع، آن‌ها را ترغیب کرده است که تعداد تانک‌ها را نیز کاهش بدهند.

ما امروز تغییراتی در جزیره‌ی Solomon ایجاد می‌کنیم که به تعادل رسیدن بازی کمک خواهد کرد. با اینکه هم اکنون نیز بازی حالتی متعادل دارد، اما وجود ۴ تانک باعث می‌شود تا برخی اوقات بازی یک طرفه و به نفع یک تیم شود. بنابراین، ما تصمیم گرفتیم که تعداد تانک‌ها را از ۴ به ۲ کاهش دهیم.

فریمن، ۱۳ فوریه

فریمن، این پیام را در توییتر خود منتشر کرد و به بازی‌بازان اطمینان خاطر داد که این عمل، صرفاً به متعادل شدن بازی کمک خواهد کرد. وی افزود که دایس، تا آخر هفته روند متعادل سازی بازی را پیگیری خواهد کرد و در صورت لزوم، تغییرات جدیدی نیز ایجاد می‌کند.

بازی Battlefield V، هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی-Blue-Protocol

اطلاعات بسیاری از بازی Blue Protocol منتشر شد

شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) امروز و در جریان یک استیریم زنده به بسیاری از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *