یکشنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۹
خانه / اخبار / به‌روزرسان آینده‌ی Valorant امکان انصراف زودهنگام از مسابقه‌ها را فراهم می‌کند

به‌روزرسان آینده‌ی Valorant امکان انصراف زودهنگام از مسابقه‌ها را فراهم می‌کند

اخبار شنیده شده پیرامون بازی Valorant حاکی از این هستند که استودیوی رایت‌گیمز (Riot Games) به زودی به‌روزرسان ۱٫۰۲ این بازی را منتشر می‌کند. همچنین، ویژگی پرتقاضای surrender که به بازی‌بازان اجازه‌ی تسلیم شدن در مسابقه‌ها را می‌دهد نیز طی این به‌روزرسان به بازی افزوده خواهد شد.

بازی Valorant

در واقع، فرض کنید که در مسابقه‌ای از بازی Valorant، تیم شما با اختلافی قابل توجه عقب افتاده است و تنها فعالیتی که اعضای تیم شما در حال انجام آن هستند، خرابکاری و برهم زدن بازی است. بدین ترتیب، در این لحظه وجود گزینه‌ای مانند surrender بسیار مفید خواهد بود. علاوه بر این، اگر یکی از اعضای تیم در حین مسابقه مجبور به ترک بازی شد و توازن تیم شما را بر هم زد، شما نیز می‌توانید تا با انصراف از مسابقه به یک تیم دیگر بپیوندید و از بی‌هدف شدن مسابقه‌ی خود و اتلاف وقت جلوگیری کنید.

بیشتر بخوانید: جزییات به‌روزرسان ۱٫۰۱ بازی Valorant منتشر شد

متاسفانه تاکنون جزییات بیشتری از محتوا و تاریخ دقیق انتشار این به‌روزرسان منتشر نشده است. اما براساس شایعات، احتمالاً در طول هفته‌ی جاری شاهد عرضه شدن این به‌روزرسان خواهیم بود. لازم به ذکر است که یکی از یادداشت‌های کوتاه این به‌روزرسان، این موضوع را یادآور می‌شود که حتی پس از استفاده از گزینه‌ی surrender، نتیجه‌ی تیم شما در پایان مسابقه برروی رتبه‌بندی شما نیز تاثیر خواهد گذاشت.

بازی Valorant، هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز در دسترس قرار دارد.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Psychonauts 2

روند توسعه‌ی بازی Psychonauts 2 به لطف مایکروسافت با بهبود‌های زیادی همراه بوده است

شاید بتوان گفت که از میان استودیوهایی که شرکت مایکروسافت در خریدهای اخیر خود به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *