بهینه‌ساز ۱٫۱۱ بازی Days Gone منتشر شد

بازی انحصاری منحصر به فرد و جدید شرکت سونی یعنی Days Gone همچنان با مشکلات محتلف و جزئی بسیاری رو به رو است و این موضوع، اعتراض کاربران و بازی‌بازان زیادی را به همراه داشته است. بر همین اساس استودیوی بازی‌سازی بند (Bend Studio)، به تازگی بهینه‌سازی جدید را برای این بازی منتشر کرده است که برخی از مشکلات و باگ‌های بازی را برطرف می‌سازد.

بازی-Days-Gone

همان‌طور که در جریان هستید، بازی Days Gone موفق به دریافت نقدها و نمرات خوبی از سوی سایت‌های معتبر بازی نشد و آنچنان که انتظار می‌رفت عملکرد عالی را به نمایش نگذاشت. شایان ذکر است که عده‌ای به این بازی به شدت علاقه‌مند شده و تعدادی نیز به هیچ وجه، ارتباط خوبی را با بازی Days Gone برقرار نکردند. با این حال، مشکلات متعدد این بازی نیز برروی دید بازی‌بازان و کاربران تاثیر گذاشته و به نظر می‌رسد استودیوی سازنده در تلاش است تا با انتشار به‌روزرسانی‌ها و بهینه‌سازهای مختلف، ایرادهای بازی را به حداقل برساند.

حال به تازگی بهینه‌ساز ۱٫۱۱ بازی Days Gone در دسترس قرار گرفته که به نظر می‌رسد بعضی از ایرادات جزئی و مشکلات رابط کاربری این عنوان را برطرف کرده است. لازم به ذکر است که این به‌روزرسانی جدید، بیشتر برروی درجه سختی نوین Survival متمرکز شده است. شما هم‌اکنون می‌توانید این بهینه‌ساز را از طریق وب‌سایت‌های مربوطه دریافت کنید.

برای آن دسته از کسانی که هنوز با این عنوان آشنایی ندارند نیز باید بگوییم که در این بازی روش‌های مختلفی برای پیشروی و پیشرفت در جریان داستان آن وجود دارد. شما در این بازی قادر خاهید بود تا به دو صورت مخفی‌کاری و مبارزه مستقیم با دشمنان با استفاده از سلاح‌های متنوع، در بازی پیشروی کنید که بی‌شک هر کدام از این دو روش، لذت‌های خاصی را به شما منتقل خواهند کرد.

بازی Days Gone هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

منبع: گیمفا

آخرین نظرات