سه شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
خانه / اخبار / بلو باکس گیم: بازی Abandoned هیچ ارتباطی با هیدئو کوجیما ندارد

بلو باکس گیم: بازی Abandoned هیچ ارتباطی با هیدئو کوجیما ندارد

به دنبال انتشار شایعات فراوانی مبنی بر ساخته‌شدن بازی جدید و انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۵ یعنی Abandoned توسط هیدئو کوجیما، استودیوی سازنده‌ی این عنوان به صورت رسمی این شایعه را تکذیب کرد.

بازی Abandoned

روز گذشته بود که بازی جدیدی با نام Abandoned به صورت غافلگیر کننده‌ای معرفی شد و توجه همگان را به خود جلب کرد. این بازی یک عنوان وحشت بقای اول شخص است که تیزر آن نیز به سینمایی بودن این اثر اشاره داشته و جذابیت‌های فراوانی را در آن به تصویر می‌کشد. همچنین، این بازی توسط استودیوی کمتر شناخته‌شده‌ای که بلو باکس گیم (Blue Box Game) نام دارد ساخته شده و تنها قرار است تا در دسترس دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۵ قرار بگیرد. اما مهم‌تر از همه، شایعه‌ای بود که با توجه به نوع این اثر سریعاً در بین کاربران شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد و بسیاری از افراد آن را یکی از پروژه‌های مخفی کارگردان افسانه‌ای مجموعه‌ی متال گیر یعنی هیدئو کوجیما تلقی کردند.

مطالب مرتبط:

به دنبال این شایعه، اخیراً توسعه دهنده‌ی بازی Abandoned یعنی استودیوی بلو باکس گیم در آخرین اعلامیه‌ی خود به صورت رسمی اظهار داشت که این عنوان هیچ ارتباطی با هیدئو کوجیما و حتی استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) ندارند. هم‌چنین، آن‌ها نگاه‌های جذب شده‌ی کاربران به این اثر را حاصل سال‌ها تحقیق و تلاش می‌پندارند که نباید به دلیل گمنام بودن استودیوشان آن‌ها را نادیده گرفت.

اخیراً ما چندین ایمیل در مورد شایعه‌ی ساخته شدن این بازی توسط هیدئو کوجیما دریافت کردیم. اما ما هیچ ارتباطی با هیدئو کوجیما نداریم و در این بیانیه آن را تکذیب می‌کنیم. ما تیم کوچکی از توسعه‌دهندگان مشتاق هستیم که پس از انجام کارهای جانبی در سایر استودیوها، بازی خود را ساخته‌ایم. البته، ما در گذشته نیز عناوین کوچکی ساختیم که اهداف ما از آن‌ها کسب تجربه بود و درآمدزایی برایمان در اولویت قرار نداشت.

به هر حال، امیدواریم این اطلاعیه این موضوع را روشن کرده و مشتاقانه منتظر به نمایش درآوردن گیم‌پلی بازی Abandoned به شما هستیم.

البته، هیدئو کوجیما در ژانر وحشت و به واسطه‌ی شاهکاری که به‌وسیله‌ی یک دموی بسیار کوتاه با نام P.T انجام داد، سال‌ها است که بازی‌بازان را مشتاق ساختن یک عنوان ترسناک کرده است. از طرفی دیگر، وی که علاقه‌ی شدیدی به اسرارآمیز بودن آثارش چه از محتوای داستانی و چه در زمینه‌ی معرفی و تبلیغات دارد، باعث شده تا هر عنوان گمنامی که عرضه می‌شود در اولین گام به یکی از عناوین مخفی او نسبت داده شود.

اما گویا در مورد بازی Abandoned این شایعه صحت ندارد و برای تجربه‌ی یک بازی ترسناک دیگر با پسوند “Not A Hideo Kojima Game”، باید تا سه‌ماهه‌ی پایانی سال ۲۰۲۱ صبر کنیم.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Abandoned

رابط کاربری کاملا از عنوان Abandoned حذف می‌شود

توسعه‌دهندگان در بلوباکس گیم استودیو (Blue Box Game Studios)، پیوسته جزئیات بیشتری را از پروژه‌ی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *