سه شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
خانه / اخبار / به‌روزرسان جدید سوییچ، نشانه‌هایی از کنسول نینتندو سوییچ پرو دارد

به‌روزرسان جدید سوییچ، نشانه‌هایی از کنسول نینتندو سوییچ پرو دارد

با اینکه محتوای به‌روزرسان ۱۲٫۰٫۰ کنسول نینتندو سوییچ هنوز هم برای بسیاری از دارندگان این کنسول مبهم باشد، اما دیتاماینرها توانسته‌اند تا نشانه‌هایی از کنسول جدید نینتندو یعنی سوییچ پرو را در آن بیابند.

کنسول-نینتندو-سوییچ-لایت-Nintendo-Switch-Lite

البته، شایعه‌ی ساخت نسخه‌ی قدرتمندتر کنسول نینتندو سوییچ با پسوند و پیشوند پرو و یا سوپر مدت‌ها است که در خبرگزاری‌های مختلف در حال پخش و پوشش است و انتشار به‌روزرسان اخیر کنسول نینتندو و وجود نشانه‌هایی از این کنسول می‌تواند دلیلی محکم برای معرفی این کنسول در آینده‌ای نزدیک باشد. در واقع، به‌روزرسان ۱۲٫۰٫۰ کنسول نینتندو سوییچ که اخیراً منتشر شد، علی‌رغم تاثیر مثبت در برخی از بخش‌های این کنسول دارای نشانه‌ها و ارجاع‌های پنهانی به نسخه‌ی قدرتمند نینتندو سوییچ است.

اخیراً یکی از کاربران توییتر با نام کاربری OatmealDome با موشکافی محتویات جدید این به‌روزرسانی موفق به کشف دیتاهایی شد که احتمالاً به نسخه‌ی آینده‌ی کنسول سوییچ مربوط است. از طرفی دیگر، وی در این به‌روزرسان کدهایی یافته که گویا مربوط به اجرای بازی در رزولوشن ۴K و افزودن قابلیت ارتقای داک سوییچ به صورت مجزا هستند. همچنین، بر اساس گفته‌های وی، این کنسول جدید هم‌اکنون با نام “Aula” و داک آن با نام “Cradle” توسط منابع داخلی نینتندو شناخته می‌شود.

مطلب مرتبط: شایعه – کنسول نینتندو سوییچ پرو از پردازنده گرافیکی Nvidia Lovelace بهره خواهد برد

علاوه براین، گزارش‌های پیشینی که پیرامون این کنسول جدید منتشر شده نشان‌دهنده‌ی وجود قابلیت اختصاصی و پر طرفدار شرکت انویدیا یعنی DLSS و صفحه‌نمایش OLED در نینتندو سوییچ پرو یا سوپر سوییچ هستند و این کنسول قرار است تا به صورت مجزا نیز عناوین انحصاری خود را داشته باشد. از طرفی دیگر، ثبت اختراع‌هایی که اخیراً توسط نینتندو به ثبت رسیده است، به طراحی جوی‌کان‌های جدید این کنسول اشاره دارد.

به هر ترتیب، در صورت حقیقت داشتن موارد ذکر شده، احتمالاً در آینده‌ای بسیار نزدیک شاهد رونمایی از این کنسول خواهیم بود.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Abandoned

رابط کاربری کاملا از عنوان Abandoned حذف می‌شود

توسعه‌دهندگان در بلوباکس گیم استودیو (Blue Box Game Studios)، پیوسته جزئیات بیشتری را از پروژه‌ی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *