دوشنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه / اخبار / برای توسعه Fable جدید از موتور ForzaTech استفاده خواهد شد

برای توسعه Fable جدید از موتور ForzaTech استفاده خواهد شد

اطلاعات جدید منتشر شده در فهرست شغلی جدید استودیوی ترن ۱۰ (Turn 10) نشان می‌دهد که برای توسعه‌ی نسخه‌ی جدید Fable از موتور ForzaTech استفاده می‌شود.

بازی Fable

از زمان معرفی رسمی نسخه‌ی جدید Fable در تابستان گذشته، اطلاعات بسیار کمی از این بازی منتشر شده است. این بازی توسط استودیوی پلی‌گراند گیمز (Playground Games)، سازنده‌ی سری Forza Horizon توسعه می‌یابد. به‌تازگی یک آگهی شغلی جدید مرتبط با جذب یک مهندس نرم‌افزار در لینکدین توسط استودیوی ترن ۱۰ منتشر شده است که نشان می‌دهد Fable جدید با استفاده از موتور ForzaTech توسعه خواهد یافت.

استودیوی ترن ۱۰ به طور مستقیم روی نسخه‌ی جدید Fable کار نمی‌کند، اما آن‌ها موتور ForzaTech را در اختیار پلی‌گراند گیمز قرار داده‌اند تا برای بازی‌های بعدی از آن استفاده کنند. از طرف دیگر، پلی‌گراند گیمز سال‌ها تجربه‌ی کار روی این موتور را دارد و حال باید منتظر ماند و دید تا این توسعه‌دهنده چگونه می‌تواند از این موتور برای ساخت یک بازی اکشن نقش‌آفرینی جهان باز بهره ببرد.

مطالب مرتبط:

نسخه‌ی جدید Fable در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. انتظار می‌رود در رویداد E3 2021 اطلاعات جدیدی از این بازی منتشر شود. استودیوی پلی‌گراند گیمز برای ساخت این پروژه، توسعه‌دهندگان باتجربه و کهنه‌کار مختلفی که سابقه‌ی کار بر روی عناوینی بزرگی را در کارنامه‌ی خود دارند، استخدام کرده است. برخی از این توسعه‌دهندگان با تجربه که هم‌اکنون روی نسخه‌ی جدید Fable کار می‌کنند، سابقه‌ی کار بر روی سری بازی‌های GTA، Borderlands، Batman Arkham، Ghost Recon و The Division را در کارنامه‌ی خود دارند.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی های Arkane

شایعه: Omen نام بازی فانتزی جدید آرکین با محوریت خون‌آشام‌ها است

براساس خبر جدیدی که در ارتباط با بازی جدید استودیوی آرکین از زیرمجموعه‌ی بتسدا منتشر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *