چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
خانه / اخبار / بازی Tiny Tina’s Wonderlands با انتشار یک تریلر معرفی شد | Summer Game Fest

بازی Tiny Tina’s Wonderlands با انتشار یک تریلر معرفی شد | Summer Game Fest

۲K و گیرباکس در حاشیه برنامه افتتاحیه سامر گیم فست از بازی Tiny Tina’s Wonderlands با انتشار یک تریلر رسما رونمایی کردند.

از چند روز قبل شایعاتی مبنی‌بر معرفی یک اسپین‌آف براساس بازی Borderlands در E3 2021 یا برنامه سامر گیم فست شنیده می‌شد و حالا در جدیدترین اخبار بازی، از بازی Wonderlands رسما رونمایی شد. در حاشیه برنامه افتتاحیه سامر گیم فست با اجرای جف کیلی، ۲K و گیرباکس از بازی Tiny Tina’s Wonderlands رسما رونمایی کردند که در طول آن شاهد یک تریلر سینمایی از بازی هستیم.

همچنین در پایان تریلر مشخص شد که بازی Tiny Tina’s Wonderlands قرار است در اوایل سال ۲۰۲۲ منتشر شود. علاوه‌براین، در طول این تریلر جذاب و پر از صحنه‌های اکشن مشخص شد که اندی سمبرگ، اشلی برچ، ویل آرنت و واندا اسکایز به‌عنوان صداپیشه قرار است در بازی جدید Borderlands حضور داشته باشند. بازی Tiny Tina’s Wonderlands قرار است برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی (استیم و اپیک استور) عرضه شود.

مطالب مرتبط:

همچنین گیرباکس تایید کرد که بازی Tiny Tina’s Wonderlands دارای داستانی جدید و مستقل است که تا چهار بازیکن می‌توانند به‌صورت کواپ بخش داستانی بازی را تجربه کنند. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این بازی در دسترس نیست، اما در طول تابستان امسال طرفداران می‌توانند منتظر اخبار بیشتری از این بازی باشند.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

منبع: زومجی

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity

نسخه اکسپنشن پس بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity معرفی شد | Nintendo Direct

در جریان نینتندو دایرکت E3 2021، نسخه اکسپنشن پس بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *