پنجشنبه، ۷ مرداد ۱۴۰۰
خانه / اخبار / بازی Through the Darkest of Times منتشر شد

بازی Through the Darkest of Times منتشر شد

عنوان مورد تحسین Through the Darkest of Times در سبک استراتژی با محتوای تاریخی، اکنون قابل خریداری است. سایت PC Gamer درباره این اثر می‌نویسد: «محصولی بسیار استادانه که مثل یک قصه‌گو، یک معلم و یک دوست دلسوز با شما رفتار می‌کند.» در این بازی، شما در نقش یک شهروند انقلابی و دقیق در روزی که آدولف هیتلر به قدرت می‌رسد مسیر را شروع می‌کنید.

بازی Through the Darkest of Times تولید Paintbucket Games واقع در شهر برلین است. این عنوان روی داستان قهرمانان ناشناخته‌ای تمرکز می‌کند که بین سال‌های ۱۹۳۳ تا ۱۹۴۵ در مقابل نازی‌ها ایستادگی و مقاومت کردند. در طول چهار فصل، شما وظیفه دارید با رهبری گروهی کوچک تلاش کنید دل‌ها و افکار مردم را با خودتان همراه کرده، اعتراضات را بیشتر و مقاومت و ایستادگی را تقویت کنید.

در نهایت، گروهتان به قدری قوی خواهد شد که خواهید توانست به یک هدف فاشیستی حمله کنید (مشروط بر این‌که توسط گشتاپو، پلیس ضدجاسوسی آلمان در زمان رایش سوم، دستگیر نشوید). در این مسیر با تصمیمات مشکلی روبه‌رو خواهید شد و فشار و اضطراب فرستادن اعضای تیم به ماموریت‌های پرخطر را حس خواهید کرد.

شما می‌توانید تریلر سینماتیک این اثر را در یوتیوب مشاهده کنید. بازی Through the Darkest of Times هم اکنون برای خرید روی بستر رایانه‌های شخصی به قیمت ۱۹.۹۹ دلار در دسترس قرار دارد.

شاید برایتان جذاب باشد

مراسم GDC 2021

بازی Hades برنده بهترین بازی سال در مراسم GDC 2021 شد

مراسم GDC بازی روگ‌لایک Hades را برنده‌ی جایزه بهترین طراحی، بهترین صداگذاری و بهترین بازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *