چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
خانه / اخبار / بازی The Witcher 3: Wild Hunt روانه سرویس PS Now شد

بازی The Witcher 3: Wild Hunt روانه سرویس PS Now شد

در نسخه Game of the Year بازی The Witcher 3: Wild Hunt مشترکان سرویس PlayStation Now در نقش یک شکارچی هیولای حرفه‌ای به نام گرالت به دنبال پیدا کردن Ciri – فرزند موعود – در مسیری مملوء از خطرات قدم می‌گذارند. عنوانی جهان باز، ماجراجویی، تاریک و افسانه‌ای که به بازیکنان اجازه می‌دهد دنیایی پر از هیولاها و موجودات عجیب را کشف کنند و در روایتی عمیق با انتخاب‌های فراوان شرکت داشته باشند.

بازی The Witcher 3: Wild Hunt

نسخه Game of the Year علاوه بر بازی اصلی به همراه تمام بسته‌های الحاقی قابل دانلود و بهینه‌سازی‌های بعد از انتشار، هر دو اکسپنشن ساخته شده برای The Witcher 3: Wild Hunt را در خودش جای داده است. در بسته گسترش‌دهنده Hearts of Stone گرالت به دنبال انجام قراردادی برای شخصیت مرموزی به نام Master Mirror وارد سرزمین‌های No Man’s Land و فراتر از آن می‌شود. در بسته گسترش‌دهنده Blood and Wine گرگ سفید به اکتشاف در سرزمین با شکوه Touissant به دنبال افشا کردن رازهای وحشتناک و مخفی است.

مطلب مرتبط: سی‌دی پراجکت رد در توسعه‌ی The Witcher 3 نسل نهمی از مادسازان کمک خواهد گرفت

با انتشار The Witcher 3: Wild Hunt روی سرویس PlayStation Now بازیکنان می‌توانند این اثر را از طریق نرم‌افزارهای مربوطه برای پلی‌استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ و کامپیوتر دانلود یا مستقیماً استریم کنند.

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp

بازی Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp برای نینتندو سوییچ معرفی شد | Nintendo Direct

در جریان رویداد نینتندو دایرکت E3 2021، به‌صورت رسمی نینتندو از بازی Advance Wars 1+2: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *