دوشنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه / اخبار / بازی Red Dead Online این هفته جوایز ویژه‌ای اهدا می‌کند

بازی Red Dead Online این هفته جوایز ویژه‌ای اهدا می‌کند

راک‌استار (Rockstar) اعلام کرد این هفته جوایز ویژه‌ای برای بازی Red Dead Online در نظر گرفته که به گیمرها اهدا خواهد کرد.

راک‌استار گیمز اعلام کرده که پاداش‌های جذابی برای گیمرهای عنوان Red Dead Online ترتیب داده است. بخش اعظم تمرکز جوایز این هفته بر روی موارد مربوط به شکار در ابزی است. این عنوان در ابتدا به عنوان بخش چند نفره بازی Red Dead Redemption 2 شناخته می‌شد که پس از مدتی به عنوان یک بازی مستقل نیز منتشر گردید. پاداش‌های این هفته برای شکارچیان بسیار سخاوتمندانه هستند، بنابراین هر گیمری که شکار را در این بازی شروع نکرده، ممکن است تحریک شود که این موضوع را شروع کند.

مطالب مرتبط:

برای گیمرهایی که علاقه زیادی به شکار ندارند، پاداش پول را برای تکمیل ماموریت های Roam رایگان در سراسر نقشه وجود خواهد داشت.  پاداش های هفتگی بسیار سخاوتمندانه است و فروش آن‌ها یک راه خوب برای گیمرهای جدید و همچنین شروع به شکار حیوانات افسانه ای است. برای گیمرهایی که علاقه‌مند به شکار نیستند، پاداش‌های هفتگی به طور مرتب تغییر می‌کند و جنبه‌های مختلفی از Red Dead Onlie را برجسته می‌کنند. این جوایز نشان می‌دهد که راک‌استار از این بازی همچنان حمایت و مطمئنا دیدن تغییرات آینده‌ی این بازی جالب خواهد بود.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بخش Zombies Onslaught بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

شایعه: تری‌آرک در حال کار بر روی بخش زامبی نسخه جدید سری Call of Duty است

امروز شایعاتی در فضای مجازی پیرامون تازه‌ترین نسخه‌ی فرنچایز Call of Duty در دسترس قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *