بازی One Piece World Seeker با بسته‌های الحاقی بعدی میزبان کاراکترهای سابو و ترافالگار لو می‌شود

author image توسط منتقد گیم | اخبار | ۰ نظر | ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

پس از کاراکتر زورو، بسته‌های الحاقی بعدی بازی One Piece World Seeker امکان تجربه کاراکترهای سابو و ترافالگار لو را برای بازیکنان مهیا می‌کند.

بازی One Piece World Seeker

مطابق تازه‌ترین اخبار بازی، کمپانی باندای نامکو از بخشی از محتوای دو بسته الحاقی بعدی بازی One Piece World Seeker رونمایی کرد. بسته الحاقی دوم بازی امکان کنترل کاراکتر سابو (Sabo) را برای بازیکنان فراهم می‌کند و این در حالی است که بسته الحاقی سوم به کاربران اجازه می‌دهد تا به تجربه کاراکتر ترافالگار دی. واتر لو (Trafalgar D. Water Law) بپردازند. کمپانی Bandai Namco از معرفی این کاراکترها در شماره بعدی مجله هفتگی شونِن جامپ خبر داد، اما این اطلاعات پیش از زمان معمول فاش شد. تریلر مربوط به کاراکترهایی که از طریق بسته‌های الحاقی دوم و سوم به بازی One Piece World Seeker راه می‌یابند، در روزهای آتی به وسیله باندای نامکو منتشر خواهد شد.

بسیاری از طرفداران منتظر معرفی بسته‌های الحاقی بعدی بازی هستند تا از این طریق کنترل دیگر اعضای گروه دزدان دریایی کلاه حصیری (Straw Hat Pirates) را به دست بگیرند. کمپانی باندای نامکو تابه‌حال اعلام نکرده است که در مجموع شاهد چند بسته الحاقی خواهیم بود؛ بنابراین امکان معرفی کاراکترهای بیشتر در آینده وجود دارد. تمام این بسته‌های الحاقی بخشی از محتوای سیزن پَس بازی را تشکیل می‌دهند و امکان خریداری جداگانه آن‌ها نیز وجود دارد. اولین بسته الحاقی بازی One Piece World Seeker که با نام The Void Mirror Prototype شناخته می‌شود، در اوایل تابستان عرضه خواهد شد و کاراکتر زورو (Zoro) از طریق آن قابل بازی خواهد بود.

بازی One Piece: World Seeker در حال حاضر در پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوتر در دسترس است.

بازی One Piece: World Seeker همچنین دارای یک بسته الحاقی دیگر بود که به خاطر جریان داشتن وقایع آن در چشمه‌های آب‌گرم برای نسخه امریکای شمالی بازی منتشر نشد، اما سایر مناطق شانس تجربه آن را به دست آوردند. شما می‌توانید نظرات خود را درباره این خبر با وب‌سایت گیم اسکن در میان بگذارید.

منبع: زومجی

دسته‌بندی

آخرین نظرات