شنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۹
خانه / اخبار / بازی Kingdom Come: Deliverance برروی فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار گرفت

بازی Kingdom Come: Deliverance برروی فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار گرفت

استودیوی اپیک گیمز (Epic Ganes) امروز در خبر خوبی اعلام کرد که دو بازی Kingdom Come: Deliverance و Aztez به صورت رایگان و به مدت یک هفته برروی این فروشگاه در دسترس قرار گرفته است. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این خصوص باشید.

بازی Kingdom Come: Deliverance

همان‌طور که در جریان هستید، هر هفته یک یا دو بازی در فروشگاه اپیک گیمز منتشر می‌شود تا بازی‌بازان بتوانند با این عناوین آشنا شده و از آن‌ها استفاده کنند. در هفته‌های گذشته هم شاهد عرضه‌ی عناوین پرطرفدار و مهیجی بودیم که استقبال خوب بازی‌بازان را به همراه داشت.

اگر از علاقه‌مندان به عناوین اکشن باشید، احتمالا با بازی Kingdom Come: Deliverance آشنایی دارید. شما در این بازی تاریخی باید به نبرد با دشمنان پرداخته و از قاتلین خانواده‌ی خود انتقام بگیرید. استودیوی وارهورس (Warhorse) وظیفه‌ی توسعه‌ی این بازی جذاب را به عهده داشته و برای ساخت آن از رمانی معروف با همین نام الهام گرفته است. Aztez نیز از عناوین به سبک استراتژی است که در آن باید در برابر هجوم دشمنان اسپانیایی مقاومت کرده و آن‌ها را از بین ببرید.

دو بازی فوق تا تاریخ ۱ اسفند ۱۳۹۸ (۲۰ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) در اختیار بازی‌بازان قرار گرفته است. طبق اعلام اپیک گیمز، بازی رایگان بعدی Faeria نام دارد که پس از تاریخ مذکور منتشر خواهد شد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این بازی، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Rise of the Tomb Raider

نشان تجاری Tomb Raider Ultimate Experience توسط اسکوئر انیکس ثبت شد

آخرین نسخه از مجموعه‌ی Tomb Raider، تحت Shadow of the Tomb Raider در سال ۲۰۱۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *