یکشنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۹
خانه / اخبار / بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time شامل خرید درون برنامه‌ای می‌شود

بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time شامل خرید درون برنامه‌ای می‌شود

بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time جدیدترین نسخه‌ی مجموعه‌ی Crash Bandicoot است که در اکتبر امسال راهی بازار خواهد شد. طبق گزارش‌های منتشر شده، این عنوان دارای بیش از ۱۰۰ مرحله بوده و بزرگ‌تر از ترکیب هر سه نسخه‌ی قبلی سری است. حال اطلاعات جدید نشان می‌دهند که بازی جدید تویز فور باب (Toys for Bob) و اکتیویژن (Activision) شامل خرید درون برنامه‌ای نیز می‌شود.

بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time

برخی از کاربران اخیراً با بررسی صفحه‌ی بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time در فروشگاه مایکروسافت، متوجه شده‌اند که این عنوان دارای خرید درون برنامه‌ای است. در حال حاضر جزئیات بیشتری در اختیار نداریم، اما چیزی که انتظار می‌رود این است که بازی‌بازان قادر خواهند بود تا پرداخت پول واقعی، پوسته‌های ظاهری مختلفی را برای شخصیت‌های بازی خریداری کنند.

از طرف دیگر، لازم به ذکر است که با خرید نسخه‌ی دیجیتالی Crash Bandicoot 4: It’s About Time، بازی‌بازان به پوسته‌ی The Totally Tubular برای شخصیت‌های Crash Bandicoot و Coco دسترسی پیدا می‌کنند. پس احتمال دارد که توسعه دهندگان پوسته‌های متعددی را برای شخصیت‌های مختلف طراحی کرده‌اند که از طریق پول واقعی قابل خرید خواهند بود.

بیشتر بخوانید: بازی Crash Bandicoot 4: It’s All About Time بیش از ۱۰۰ مرحله دارد

با توجه به این‌که تنها چند ماه تا عرضه‌ی Crash Bandicoot 4: It’s About Time باقی مانده است، انتظار می‌رود که در طی هفته‌های آینده شاهد اطلاعات بیشتری باشیم.

بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time در تاریخ ۱۱ مهرماه ۱۳۹۹ (۲ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Psychonauts 2

روند توسعه‌ی بازی Psychonauts 2 به لطف مایکروسافت با بهبود‌های زیادی همراه بوده است

شاید بتوان گفت که از میان استودیوهایی که شرکت مایکروسافت در خریدهای اخیر خود به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *