چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
خانه / اخبار / بازی Beyond Good and Evil 2 ظاهرا در مراحل اولیه توسعه قرار دارد

بازی Beyond Good and Evil 2 ظاهرا در مراحل اولیه توسعه قرار دارد

جیسون شرایر اخیراً در پادکست خود اعلام کرد که پیشرفت زیادی در روند تولید بازی Beyond Good and Evil 2 حاصل نشده است.

بازی Beyond Good and Evil 2

جیسون شرایر، خبرنگار بلومبرگ در جریان آخرین پادکست خود ادعا کرده است که بازی Beyond Good and Evil 2 هنوز در مراحل «بسیار اولیه‌ی توسعه» قرار دارد. شرکت یوبیسافت به‌وضوح درباره‌ی وضعیت بازی Beyond Good and Evil 2 سکوت اختیار کرده است، اما جیسون شرایر ید طولایی در انتشار اطلاعات موثق دارد؛ بنابراین احتمالاً برای چنین اظهار نظری اطلاعات خوبی در دست داشته است. به‌علاوه، باتوجه‌به اینکه از مدت‌ها پیش اطلاعات قابل توجهی از بازی به گوش‌مان نرسیده است، پُربیراه نیست اگر بگوییم که پیشرفت زیادی در تولید آن حاصل نشده است.

مطلب مرتبط: روند توسعه‌ی بازی Beyond Good and Evil 2 به خوبی پیش می‌رود

تولید بازی Beyond Good and Evil 2 فرازونشیب‌های زیادی را تجربه کرده است. این بازی نخستین‌بار در سال ۲۰۰۸ معرفی شد، اما در این مقطع زمانی به نظر می‌رسد که فرایند تولیدش بارها از سر گرفته شده است. حتی در آن زمان نیز یوبیسافت هرگز در مورد زمان عرضه و پلتفرم‌های مقصد بازی صحبت نکرده بود و نمی‌دانیم که این اثر برای پلتفرم‌های نسل نُهم در نظر گرفته شده است یا در دسترس دارندگان پلتفرم‌های نسل قبلی نیز قرار می‌گیرد.

شرکت یوبیسافت پس از سال‌ها سکوت خبری نهایتاً باری دیگر از Beyond Good and Evil 2 در نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۸ رونمایی کرد و حتی بخش‌هایی از آن را در معرض نمایش قرار داد. بااین‌حال سال گذشته متوجه شدیم میشل انسل که وظیفه‌ی کارگردانی بازی را برعهده داشت، از تیم توسعه‌ی اثر جدا شده است. شما می‌توانید در صورت تمایل نظرات خود را درباره‌ی این خبر با وب‌سایت گیم اسکن در میان بگذارید.

منبع: زومجی

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp

بازی Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp برای نینتندو سوییچ معرفی شد | Nintendo Direct

در جریان رویداد نینتندو دایرکت E3 2021، به‌صورت رسمی نینتندو از بازی Advance Wars 1+2: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *