سه شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
خانه / اخبار / بازی های رایگان Xbox Live Gold در ماه فوریه مشخص شدند

بازی های رایگان Xbox Live Gold در ماه فوریه مشخص شدند

شرکت مایکروسافت ۵ عنوان رایگان سرویس Xbox Live Gold را برای فوریه ۲۰۲۱ اعلام کرد. این بازی‌ها برای اعضای Xbox Live Gold  و مشترکین Xbox Game Pass Ultimate به صورت رایگان در دسترس هستند.

طبق اطلاعات منتشر شده، بازی‌های Gears 5، Indiana Jones and the Emperor’s Tomb، Dandara: Trials of Fear Edition، Resident Evil HD Remaster و Lost Planet 2 در ماه فوریه ۲۰۲۱ به صورت رایگان در سرویس Xbox Live Gold در دسترس خواهند بود.

همچنین طبق گزارش جدید منتشر شده، شرکت مایکروسافت به دنبال افزایش قیمت اشتراک سرویس Xbox Live Gold است. بر این اساس، به زودی شاهد افزایش قیمت اشتراک یک ماهه‌ی این سرویس به ۱۱ دلار خواهیم بود.

مطالب مرتبط:

قیمت‌گذاری اشتراک دوازده ماهه و شش ماهه نیز در حال افزایش است، اما این افزایش بر مشترکان موجود تأثیر نمی‌گذارد. اشتراک سه‌ماهه با ۳۰ دلار و شش ماهه با ۶۰ دلار قیمت‌گذاری خواهد شد. مایکروسافت همچنین به اعضای Xbox Live Gold اجازه می‌دهد تا زمان طلایی باقی مانده خود را به Xbox Game Pass Ultimate (حداکثر ۳۶ ماه) تبدیل کنند. تبدیل به این معنی است که اگر ۱۱ ماه از حساب Xbox Live Gold شما باقی مانده باشد، می‌توانید بدون هزینه‌ی اضافی به Xbox Game Pass Ultimate ارتقا دهید و آن را به ۱۱ ماه Ultimate تبدیل کنید.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Abandoned

رابط کاربری کاملا از عنوان Abandoned حذف می‌شود

توسعه‌دهندگان در بلوباکس گیم استودیو (Blue Box Game Studios)، پیوسته جزئیات بیشتری را از پروژه‌ی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *