یکشنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۹
خانه / اخبار / اکس‌باکس شایعات پیرامون بازی‌های Fable و Perfect Dark را تکذیب کرد

اکس‌باکس شایعات پیرامون بازی‌های Fable و Perfect Dark را تکذیب کرد

در روزهای اخیر و پس از مشاهده‌ی حساب‌های کاربری رسمی جدیدی با نام‌های Fable و Perfect Dark در توییتر، شایعاتی مبنی بر توسعه‌ی این بازی‌ها برای کنسول نسل بعدی مایکروسافت شنیده می‌شد که اخیراً، حساب کاربری اکس‌باکس آن‌ها را رد کرد.

بازی Perfect Dark

با توجه به این موضوع که شرکت مایکروسافت اخیراً تعداد قابل توجهی از استودیوهای بزرگ و کوچک را خریداری و اصطلاحاً به استودیو‌های فرست-پارتی (first party) خود اضافه کرد، اما همیشه سوالات بسیاری در بین بازی‌بازان مبنی بر اینکه “پس این توسعه‌دهندگان در حال چه کاری هستند؟” اذهان عمومی را مشغول خود کرده است.  البته، مطابق معمول شایعات فراوانی نیز در این بین وجود داشت که شاید قریب‌الوقوع‌ترین آن‌ها به احیای دو بازی انحصاری اکس‌باکس یعنی Fable و Perfect Dark مرتبط می‌شد. همچنین با رصد حساب‌های کاربری این دو بازی در توییتر و پیگیری ایمیل سازنده‌ی این حساب‌های کاربری، شواهد از این قرار بودند که این حساب‌ها ظاهراً توسط استودیوهای پلی‌گراندگیمز (Playground Games) و اینیشیتیو (Initiative) ساخته شده‌اند.

بیشتر بخوانید:

اما مدیر بازاریابی اکس‌باکس یعنی آقای آرون گرینبرگ (Aaron Greenberg)، در جواب توییتی که روزنامه‌نگار معروف یعنی تام وارن (Tom Warren) مبنی بر احیای این دو بازی منتشر کرده بود، چنین پاسخ داد:

می‌دانم که همه تشنه‌ی شنیدن اخبار جدیدی هستند، اما در مورد این حساب‌های کاربری باید بگویم که این حساب‌ها سال‌ها است که به صورت غیر فعال وجود دارند و تنها برای مسایل حقوقی و حفظ نام آن‌ها، گاهاً فعال می‌شوند.

البته، این اظهارات بدین معنا نیست که لزوماً این بازی‌ها تحت توسعه قرار ندارند، بلکه ارتباط نداشتن حساب‌های توییتری آن‌ها با احتمال توسعه‌شان را تایید می‌کند. به‌هر ترتیب، به‌زودی و طی رویداد مایکروسافت شاهد شنیدن اخبار جدیدی خواهیم بود و صحت و سوق این موارد در آن رویداد مشخص خواهد شد.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Psychonauts 2

روند توسعه‌ی بازی Psychonauts 2 به لطف مایکروسافت با بهبود‌های زیادی همراه بوده است

شاید بتوان گفت که از میان استودیوهایی که شرکت مایکروسافت در خریدهای اخیر خود به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *