دوشنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه / اخبار / امسال بازی جدیدی برای ایکس باکس کینکت منتشر خواهد شد

امسال بازی جدیدی برای ایکس باکس کینکت منتشر خواهد شد

زمانی بود که مایکروسافت برای کینکت برنامه‌های مختلفی داشت. کینکت در اصل یک افزودنی جانبی برای کنسول‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ و ایکس‌باکس وان بود.در اصل کینکت قرار بود پاسخی از جانب مایکروسافت به Will باشد. قرار بود این کنسول تجربه‌ی بازی با استفاده از تمام بدن را برای بازی‌بازان ایجاد کند. گرچه مطمئناً حرکت ابتکاری بود، اما در نهایت از محبوبیت آن کاسته شد و منجر به کنار گذاشتن آن شد.

کینکت-kinect-xbox-one

بدیهی است که این به معنای پایان کینکت نبود، اما در کمال تعجب یک بازی که برای انتشار در سال ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده، از کینکت پشتیبانی می‌کند. نکته‌ی جالب این است که این بازی حتی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. بازی Space Warlord Organ Trading Simulator عنوانی است که از طریق استیم (Steam) توسط استودیوی استرنج اسکافولد (Strange Scaffold) ساخته خواهد شد. در حالی که بازی را می‌توان فقط با صفحه‌کلید و موس انجام داد، به هر دلیلی این استودیو تصمیم گرفته است امکان استفاده از کینکت را نیز فراهم کند.

مطالب مرتبط:

در صفحه‌ی رسمی استیم بازی چیزی در مورد پشتیبانی از کینکت ذکر نشده است. این اطلاعات منحصرا توسط Rock Paper Shotgun فاش شده است. این می‌تواند آخرین بازی کینکت باشد که تاکنون ساخته شده است. به شرطی که هیچ توسعه دهنده‌ی دیگری تصمیم به پیروی از آن نگیرد و آن را در بازی خود وارد کند. بازی Space Warlord Organ Trading Simulator در اواخر سال جاری برای استیم منتشر خواهد شد.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بخش Zombies Onslaught بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

شایعه: تری‌آرک در حال کار بر روی بخش زامبی نسخه جدید سری Call of Duty است

امروز شایعاتی در فضای مجازی پیرامون تازه‌ترین نسخه‌ی فرنچایز Call of Duty در دسترس قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *