افزایش تعداد بازی‌بازان Titanfall 2 به لطف موفقیت Apex Legends

Apex Legends یک بازی بتل رویال است که توسط استودیوی ریسپاون (Respawn) توسعه یافته و هم‌اکنون به صورت رایگان در دسترس قرار دارد. این بازی در دنیای سری Titanfall روایت می‌شود و از همان گیم‌پلی جذاب سری یاد شده برخوردار است. حال به نظر می‌رسد که پس از موفقیت این بازی، بسیاری از بازی‌بازان علاقه‌مند به تجربه‌ی دوباره Titanfall 2 هستند.

بازی Titanfall

Titanfall 2 در اکتبر سال ۲۰۱۶ منتشر شد و از گیم‌پلی بسیار جذابی برخوردار بود اما متاسفانه به دلیل سیاست اشتباه الکترونیک آرتس (Electronic Arts) در عرضه‌ی این بازی در بازه‌ی زمانی بسیار شلوغ، Titanfall 2 آن‌طور که باید دیده نشد و به نوعی از همان ابتدا محکوم به شکست بود. این بازی تنها یک هفته پس از دیگر بازی الکترونیک آرتس یعنی Battlefield 1 منتشر شد. اما این تمام ماجرا نیست و تنها یک هفته‌‌ی بعد، دیگر غول سبک تیراندازی اول شخصی یعنی نسخه‌‍‌ی جدید Call of Duty با عنوان Infinite Warfare در دسترس قرار گرفت. همین موارد سبب شد تا بازی‌‎بازان به سرعت Titanfall 2 را به فراموشی بسپارند.

حال پس از گذشت دو سال و چهار ماه از آن ماجرا، استودیوی ریسپاون با یک بازی جدید رایگان به عرصه‌ی رقابت بازگشته است. Apex Legends دستاوردی بسیار بزرگ برای این استودیوی محسوب می‌شود و موفق شده تا پس از مدت کوتاهی به موفقیت‌های مختلفی دست یابد.

با توجه به اینکه Apex Legends در دنیای سری بازی‌های Titanfall روایت می‌شود، بسیاری از بازی‌‌بازان برای آشنایی هرچه بیشتر با جهان بازی، تصمیم به تجربه‌ی Titanfall 2 گرفته‌اند.

در زمان نگارش این مطلب، بیش از ۱۰ هزار نفر در حال تجربه‌ی Titanfall 2 برروی ایکس‌باکس وان هستند، این عدد برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در حدود ۵ هزار نفر است و تعداد بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی عدد ۳٫۵ هزار نفر را نشان می‌‌دهد.

شای بتوان گفت که بخش داستانی Titanfall 2 یکی از بهترین بخش‌های تک‌نفره در سبک تیراندازی اول شخص است و تجربه‌ی آن خالی از لطف نخواهد بود. همچنین بازی یاد شده از بخش چندنفره‌ای بسیار جذاب برخوردار است.

بازی Titanfall 2 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

منبع: گیمفا

دسته‌بندی

آخرین نظرات