چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹
خانه / اخبار / اطلاعات جدیدی از عنوان Pathologic 2: Bachelor’s Scenario منتشر شد

اطلاعات جدیدی از عنوان Pathologic 2: Bachelor’s Scenario منتشر شد

مدتی است که استودیوی آیس-پیک لژ (Ice-Pick Lodge) در حال توسعه‌ی بازی وحشت بقا و ترسناک Pathologic 2: Bachelor’s Scenario قرار دارد که مستقیما به ادامه‌ی روایت داستان نسخه‌ی اول این سری متصل می‌شود و وقایع آن را ادامه خواهد داد. داستان این بازی که از وحشت روانی و اتمسفر ترسناک و تاریک بهره می‌برد که در شهر خیالی و در حال فروپاشی Haruspex روایت می‌شود. نسخه‌ی اول این سری با اینکه از نظر منتقدان و بازی‌بازان نمرات متفاوتی دریافت کرد اما همگان این اثر را از نظر استفاده‌ی کاملا به‌جا و پیاده‌سازی المان‌های ترسناک و بقا ستودند و آن را عنوانی باارزش لقب دادند. حال استودیوی آیس-پیک لژ در حال توسعه‌ی نسخه‌ی دوم این بازی بوده و به تازگی طی یک بیانیه‌ی رسمی به انتشار برخی اطلاعات جدید در مورد آن پرداخته است.

استودیوی آیس-پیک لژ در این بیانیه اعلام کرد که عنوان Pathologic 2: Bachelor’s Scenario باید یک بازی گسترده‌تر و پیچیده‌تر از نسخه‌ی اول باشد و نباید در مورد آن هیچ کوتاهی یا سهل‌انگاری صورت گیرد. نسخه‌ی اول این سری دارای نکات مثبت و منفی بسیاری بود که این استودیو سعی خواهد داشت از آن‌ها به نحو احسن بهره ببرد؛ بدین صورت که بخش‌های موفق و مثبت بازی قبلی را بهبود‌های فراوانی بخشیده و در بازی Pathologic 2: Bachelor’s Scenario استفاده نماید و با تمام تلاش سعی در برطرف نمودن نکات منفی آن کند؛ چرا که اشتباهات گذشته درس خوبی به آنان داده است. به همین علت به نظر می‌رسد که این استودیو قصد دارد استاندارد‌های بازی‌های خود را ارتقا دهد و این امر ممکن است روند ساخت بازی را کمی بیشتر از انتظار هواداران آن طولانی کند.

بیشتر بخوانید: فهرست تروفی‌های بازی Pathologic 2 منتشر شد

همچنین استودیوی آیس-پیک لژ در این باره اظهار داشت:

اعضای تیم توسعه‌ی بازی Pathologic 2: Bachelor’s Scenario سخت در تلاش هستند و به دنبال راهی می‌گردند تا یک بازی کاملا متفاوت با داستانی درگیرکننده و گیم‌پلی منحصر به فرد را در شهر Haruspex برای بازی‌بازان و طرفداران سبک وحشت بقا فراهم آورند که در نسخه‌ی قبلی هرگز چنین چیزی را تجربه نکرده باشند. ما قصد داریم با استفاده از تجربیات و خلاقیتی که اکنون در اختیار داریم دست به ساخت یک بازی گسترده‌تر و عمیق‌تر بزنیم. نویسنده‌ی این بازی در حال تکمیل سناریوی آن است و هرکسی در تیم توسعه وظیفه‌ی خود را به خوبی انجام می‌دهد. ما می‌خواهیم در آینده یک بازی تحت عنوان Pathologic 2: Bachelor’s Scenario را پیش روی شما گذاریم که هرگز آن را پیش‌بینی نمی‌کردید.

بازی Pathologic 2: Bachelor’s Scenario تنها عنوان در حال توسعه‌ی استودیوی آیس-پیک لژ به حساب نمی‌آید؛ چرا که آن‌ها هم‌اکنون در حال کار برروی چندین پروژه‌ی دیگر به مانند Know by Heart نیز هستند. با تایید استودیوی آیس-پیک لژ مشخص شد که بازی Pathologic 2: Bachelor’s Scenario قرار است در تاریخ نامشخصی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بسته بندی کنسول PS5

پلی‌استیشن ۵ یکی از بهترین اختراعات سال ۲۰۲۰ نام گرفت

مجله‌ی مشهور تایم به تازگی فهرست ۱۰۰ اختراع برتر سال ۲۰۲۰ را اعلام کرده است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *