جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹
خانه / اخبار / استودیوی کوآلیشن در توسعه بازی Halo: Infinite نقش دارد

استودیوی کوآلیشن در توسعه بازی Halo: Infinite نقش دارد

گزارش‌ها حاکی از آن هستند که توسعه‌دهنده‌ی مجموعه‌ی Gears of War یعنی کوآلیشن (The Coalition) در طراحی مراحل بازی Halo: Infinite به استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries) کمک شایانی کرده است.

بازی Halo Infinite

همان‌طور که اشاره شد، اخیراً گزارش‌هایی پیرامون بازی مورد انتظار Halo: Infinite منتشر شده است که نشان‌دهنده‌ی نقش مثبت استودیوی کوآلیشن در طراحی مراحل این بازی دارد. همچنین، طبق این گزارش‌ها به‌نظر می‌رسد که پیوستن استودیوی توسعه‌دهنده‌ی مجموعه‌ی Gears of War به توسعه‌ی بازی Halo: Infinite، حتی پیش از اعلام تاخیر طولانی مدت تاریخ انتشار این بازی آغاز شده است.

علاوه بر بخش طراحی مراحل، به نظر می‌رسد که استودیوی کوآلیشن در زمینه‌ی طراحی‌های هنری بازی Halo: Infinite نیز نقش پر رنگی داشته است. از طرفی دیگر و با در نظر گرفتن این موضوع که پیوستن دو توسعه‌دهنده‌ی بسیار بزرگ به یکدیگر بسیار غیر معمول به‌نظر می‌رسد و ناشران نیز با توجه به پیامدهای مالی سنگین چنین عملی معمولاً از انجام آن اجتناب می‌کنند، اما می‌توان همین موضوع را دلیل قانع کننده‌ای برای اطمینان مایکروسافت نسبت به نتیجه‌ی حاصله از این تاخیر نسبتاً طولانی قلمداد کرد.

مطلب مرتبط: بازی Halo Infinite سلاح جدیدی را به این سری اضافه می‌کند

همچنین، لازم به ذکر است که این گزارش‌ها توسط افزوده شدن نام “Halo: Infinite” در رزومه‌ی چندین نفر از افراد شاغل در استودیوی کوآلیشن و توسعه‌دهندگان بازی Gears of War جمع‌آوری شده است. البته بخش عمده‌ای از کم و کیف فعالیت این افراد در توسعه‌ی Halo: Infinite در این رزومه‌ها ذکر نشده است، اما به نظر می‌رسد که این افراد در طراحی بیش از ۱۰ مرحله و رفع برخی از عیوب بازی نقش اساسی داشته‌اند. همچنین، به دلیل اعتراض طرفداران این مجموعه نسبت به تریلر گیم‌پلی به نمایش درآمده‌ی اخیر این بازی، شرکت مایکروسافت در کنار موارد فوق، استودیوی کوآلیشن را موظف تقویت سطح طراحی هنری مراحل و افزودن جزئیات دقیق نظیر پوشش‌های گیاهی به دنیای بازی Halo: Infinite کرده است.

در پایان باید به این نکته توجه شود که استودیوهای بزرگ، به ندرت و مگر با پیشنهادات مالی قابل توجه چنین مسئولیت‌هایی نظیر شرکت در توسعه‌ی بخش‌های محدودی از بازی و حتی رفع عیوب را قبول می‌کنند و به نوعی این امور را بسیار کوچک‌تر از نام خود می‌پندارند. اما به هر ترتیب، شرکت مایکروسافت در انتخابی که هوشمندانه به‌نظر می‌رسد، موفق شده تا این استودیو را ترغیب به شرکت در روند رفع عیوب، طراحی و ارتقای کیفیت مراحل کند و ممکن است اطمینان این ناشر از نتیجه‌ی مثبت این تاخیر طولانی مدت نیز از همین موضوع نشات گرفته باشد.

بازی Halo: Infinite، هم‌اکنون در حال توسعه برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس و همچنین، پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار دارد.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Mortal Shell: Enhanced Edition

نسخه نسل نهمی بازی Mortal Shell معرفی شد

استودیوی کولد سیمتری (Cold Symmetry) نسخه‌ی نسل نهمی بازی Mortal Shell را معرفی کرد. این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *