جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹
خانه / اخبار / از بانجی، اید سافتور و گوگل بابت کاستی‌های استیدیا شکایت شده است

از بانجی، اید سافتور و گوگل بابت کاستی‌های استیدیا شکایت شده است

به تازگی شکایتی در دادگاه علیه گوگل، بانجی (Bungie) و اید سافتور (id Software) مطرح شده است. این شکایت بابت کم و کاستی‌ها سرویس استریم استیدیا و عمل نکردن این شرکت‌ها به وعده‌های خود است.

پلتفرم گوگل استیدیا (Google Stadia)

سرویس استریم گوگل یعنی استیدیا، اخیرا وضعیت بهتری داشته و بازی‌های بیشتری به آن اضافه شده‌اند. هم‌چنین گوگل ادعا کرده که به زودی شاهد اضافه شدن بازی‌های بیشتری خواهیم بود. با این حال تمام اخبار مثبت نبوده‌اند. گوگل چندی پیش اعلام کرد که استودیوهای First-Party استیدیا به زودی تعطیل خواهند شد. این در حالی است که این استودیوها اصلا محتوایی برای استیدیا تولید نکرده‌اند.

مطالب مرتبط:

حال به نظر می‌رسد که اخبار بد بیشتری برای استیدیا در راه است. ظاهرا از گوگل بابت عدم عمل کردن به وعده‌ها راجع به استیدیا شکایت شده است. در واقع استیدیا با قول تجربه‌ی بازی‌ها با وضوح تصویر ۴K معرفی شد. قولی که هیچ گاه واقعا بر روی این سرویس استریم به واقعیت تبدیل نشد. شاکی هم‌چنین از استودیوهای بانجی و اید سافتور هم برای تبلیغ در کنار گوگل برای استیدیا شکایت کرده است:

گوگل ادعاهای نادرست و گمراه‌کننده‌ای را به هنگام معرفی استیدیا مطرح کرد. این ادعاهای نادرست باعث کسب میلیون‌ها دلار درآمد توسط گوگل شد. اید سافتور و بانجی هم در این تبلیغات نادرست دست داشته‌اند.

این شکایت در واقع قصد پوشش تمام کسانی که در آمریکا، یک اشتراک Stadia Pro یا Stadia Premier و Stadia Founders را خریداری کرده‌اند را دارد. این شکایت در حال حاضر توسط سیستم قضایی نیویورک در حال بررسی است.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Mortal Shell: Enhanced Edition

نسخه نسل نهمی بازی Mortal Shell معرفی شد

استودیوی کولد سیمتری (Cold Symmetry) نسخه‌ی نسل نهمی بازی Mortal Shell را معرفی کرد. این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *