پنجشنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۹
خانه / اخبار / آگهی شغلی مرتبط با بازی Avowed به قابلیت بازی میان‌پلتفرمی، بخش‌ چندنفره و مواردی بیشتر اشاره دارد

آگهی شغلی مرتبط با بازی Avowed به قابلیت بازی میان‌پلتفرمی، بخش‌ چندنفره و مواردی بیشتر اشاره دارد

اطلاعات رسمی زیادی در مورد عنوان Avowed، انحصاری کنسول اکس‌باکس سری اکس، در دست نیست اما آگهی شغلی اخیر استودیوی آبسیدین (Obsidian) به مبارزات اول شخص، بخش چندنفره و مواردی بیشتر اشاره دارد.

بازی Avowed

اگرچه باید چندین سال تا شنیدن اولین جزئیات رسمی از Avowed صبر کنیم اما این اثر به دلیل تیم قدرتمندی که پشت خود دارد خیلی سریع به یکی از موردانتظارترین بازی‌های طرفداران ژانر نقش آفرینی تبدیل شد به شکلی که خیلی‌ها این بازی را از نظر عظمت و فضاسازی با آثاری مانند The Elder Scrolls: Skyrim مقایسه می‌کنند. اخبار رسمی از سوی سازنده منتشر نشده است اما آگهی شغلی اخیر آبسیدین مکانیک‌های اصلی و برنامه‌ریزی‌های آن‌ها برای این اثر را فاش می‌کند.

از زمان رونمایی Avowed در رویداد “نمایش بازی‌های اکس‌باکس” (Xbox Games Showcase)، تیم آبسیدین نیروهای جدیدی را به تیم خود اضافه کرده که در قسمت توضیحات آگهی شغلی پروژه‌ای که باید توسعه یابد “عنوان نقش‌آفرینی بالا‌رده‌ی بعدی آبسیدین” توصیف شده است اگرچه نام Avowed در این آگهی مشاهده نمی‌شود اما احتمالاََ منظور از “عنوان نقش آفرینی بالارده‌ی بعدی” همان Avowed باشد.

مطلب مرتبط: شایعه – اطلاعات جدیدی از بازی Avowed فاش شد

در لیست نیروهای مورد نیاز شاهد نیازمندی‌های متنوعی هستیم و همگی در یک رده‌ی شغلی خاص قرار ندارند. آبسیدین خواهان انیماتور سیستم مبارزات، برنامه‌نویس ارشد هوش مصنوعی، برنامه‌نویس رابط کاربری (UI) و موارد بیشتری است. اگر قرار باشد آبسیدین اثری بزرگ‌تر از Skyrim توسعه دهد، مطمئناََ باید تیم خود را گسترش دهند و بهترین استعدادهای ژانر نقش‌آفرینی را به تیم خود اضافه کنند.

همچنین به نظر می‌رسد در آگهی‌های شغلی مذکور وجود حالت سوم شخص نیز تایید شده باشد. در توضیحات آگهی شغلی برای انیماتور سیستم مبارزه، آبسیدین به دنبال شخصی است که تجربه‌ی کافی در زمینه‌ی انیمیشن‌سازی مبارزات سلاح سرد اول شخص و سوم شخص را داشته باشد. در بخش دیگری از آگهی شغلی نیرویی درخواست شده که تجربه‌ی اصلی آن باید سیستم دیالوگ شاخه‌ای باشد و بتواند گفت‌وگوهای پیچیده و اتصالات آن‌ها به یکدیگر را در یک نقش آفرینی مدیریت کند.

بخش جذاب این آگهی شغلی به قابلیت بازی میان‌پلتفرمی (Cross-Play) اشاره دارد که احتمالاََ وجود بخش چندنفره‌ی این اثر را تایید می‌کند. این به معنای عرضه‌ی بازی بروی پلی‌استیشن ۵ نیست بلکه احتمالا شاهد کراس‌پلتفرم میان رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس سری اکس خواهیم بود. به طور حتم اعمال یک بخش چندنفره‌ی جذاب برای چنین اثری می‌تواند جذاب و نوآورانه باشد اما امیدواریم شاهد یک اثر MMO یا تمرکز اصلی برروی بخش چندنفره نباشیم چرا که هسته‌ی اصلی یک عنوان نقش آفرینی روایت عمیق آن در کنار دیالوگ‌های جذاب است.

لازم به ذکر است که این اولین باری نیست آگهی‌های شغلی آبسیدین به جزئیات و مکانیک‌های بازی اشاره دارند. در سپتامبر سال گذشته نیازمندی‌های مشابهی در فضای مجازی منتشر شده بود که به نقش آفرینی بزرگ بعدی آن‌ها اشاره داشت. احتمالاََ مراحل اولیه‌ی توسعه و فاز ایده‌پردازی عنوان Avowed در اواخر ۲۰۱۸ شکل گرفته و حالا تیم آبسیدین وارد مراحل اصلی ساخت شده است.

تمامی این موارد در حد یک شایعه اعتبار دارند و از آن‌جایی که Avowed مراحل ابتدایی ساخت را طی می‌کند احتمال اعمال هر گونه تغییر در ایده‌های کنونی وجود دارد. از طرفی ممکن است تعداد زیادی از نیرو جدید درخواست شده برروی پروژه‌های دیگری کار کنند و یا این که گسترش عنوان آنلاین Grounded مد نظر آن‌ها باشد.

Avowed در تاریخی نامعلوم برای رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس سری اکس در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع: گیمفا

شاید برایتان جذاب باشد

بازی Star Wars: Squadrons

نقدها و نمرات Star Wars: Squadrons منتشر شد

به تازگی نقدها و نمرات Star Wars: Squadrons، جدیدترین بازی از سری Star Wars تحت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *