دوشنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
خانه / بازی‌های ایرانی / پویش نوروزی بازینو تا پایان فروردین تمدید شد

پویش نوروزی بازینو تا پایان فروردین تمدید شد

پویش نوروزی «بازینو» که همزمان با اولین روز فروردین ۱۴۰۰ کار خود را آغاز کرد و قرار بود ۲۰ فروردین پایان یابد، به دلیل استقبال کاربران و وخامت شرایط شیوع کرونا در کشور و لزوم بیش از پیش رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر در خانه ماندن هموطنان، تا پایان فروردین ماه تمدید شد.

کمپین بازینو

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، پویش نوروزی «بازینو» که با شعار «سال نو، بازی نو» به همت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و همکاری آژانس تبلیغاتی تپسل برای حمایت از بازی‌سازان ایرانی کار خود را از ابتدای سال ۱۴۰۰ و با هدف جذب کاربر برای بازی‌های موبایلی مناسب ایرانی در ایام تعطیلات نوروز و با توجه به شرایط کرونایی و لزوم حضور خانواده‌ها در منزل و سرگرم شدن با بازی آغاز کرده است در حالی با توجه به شرایط شیوع کرونا در کشور تا ۳۰ فروردین ماه تمدید شد که براساس آمارها تا کنون بیش از ۲۳۰ هزار بار بازی‌های موبایلی ایرانی حاضر در پویش توسط کاربران نصب شده است.

مطالب مرتبط:

این پویش که جوایزی از قبیل کنسول بازی PS5، گوشی‌های هوشمند، جوایز روزانه و اینترنت گیمینگ آسیاتک برای کاربران در بخش قرعه‌کشی و اهدای جوایز کاربران در نظر گرفته است، بیش از ۴۷۰ میلیون بار محتوای آن توسط کاربران در قالب تبلیغات میان‌برنامه‌ای و میان ویدئویی دیده شده است.

همچنین «بازینو» طی ۲۰ روز گذشته شاهد ثبت‌نام ۵ هزار و ۷۰۰ نفر از کسانی بود که دوست داشتند شانس خود را برای شرکت در قرعه‌کشی این جوایز امتحان کنند. ضمن اینکه براساس آمارهای ثبت شده در این مدت ۲۳۰ هزار بار نیز از سایت بازینو بازدید شده است.

پس اگر هنوز عضو خانواده پویش «بازینو» نشده‌اید، این فرصت تا ۳۰ فروردین‌ماه باقی است و می‌توانید در قالب این پویش، ۲۵ بازی‌ موبایلی منتخب ایرانی شامل دبرناشو، الفبابا، جدول سرا، بزن بهادر، قصه و بازی‌های قرآنی برای کودکان، سایفارم، فوتبالیستارز، پولدار شو، پیربابا، ارباب جنگ، سرزمین دندان‌ها، قهوه چی، تاس و تخت، سرضرب، کات آف، پرسلاح و منچیکو را در بخش اصلی و بازی‌های شوترلند، چرخه اره، رازجنگل، لران، فوتبال استارز، سنگ کاغذ قیچی، جورندگان و سکه پزی در بخش تازه‌واردها را با مراجعه به سایت bazino1400.ir به طور رایگان نصب و برای شرکت در بخش قرعه‌کشی جوایز آن ثبت‌نام کنید.

منبع: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای

شاید برایتان جذاب باشد

بازی ریتبون

نقد و بررسی بازی Ritbone | طعم شیرین نوستالژی

سکوبازی جزء پایه‌های صنعت گیم به شمار می‌رود (به نظرم قبلاً هم این را گفته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *