«نینجا» مشهورترین استریمر دنیا در حین غذا خوردن و به احترام روزه‌داران دوربینش را خاموش کرد

رفتار استریمر مشهور، احترام مسلمانان را برانگیخت؛ «نینجا» مشهورترین استریمر دنیا در حین غذا خوردن و به احترام روزه‌داران دوربینش را خاموش کرد.

«ریچارد-تایلر-بلوینز»-Richard-Tyler-Blevins-ملقب-به-نینجا-Ninja

استریمرها، مثل بقیه‌ی انسان‌ها نیازهای روزانه‌ای دارند که باید آن‌ها را رفع کنند. برخی از این استریمرها، به دلایلی مجبور هستند خوردن آب و غذا را حین استریم کردن و روبروی دوربین انجام دهند. یکی از همین استریمرها که از قضا یکی از مهم‌ترین و مشهورترین استریمرهای حال حاضر صنعت استریم و بازی‌های ویدئویی به حساب می‌آید، اخیرا حرکتی انجام داده که احترام مسلمان و غیرمسلمانان بسیاری را برانگیخته است.

«ریچارد تایلر بلوینز» (Richard Tyler Blevins)  ملقب به نینجا (Ninja) اخیرا و در روز اول ماه رمضان، وقتی در حال بازی کردن و استریم بازی فورتنایت در توییچ  بوده، در مقابل دوربین شروع به خوردن غذا کرده است (کاری که بیشتر استریمرها برای رفع نیازهای غذایی و کمبود آب بدن‌شان انجام می‌دهند). در این زمان، شخصی پیام داده است: «من روزه هستم» بعد از این پیام، تعداد دیگری از تماشاگران بازی نینجا هم چنین پیامی را ارسال کرده‌اند.  نینجا بلافاصله بعد از دیدن این پیام‌ها دوربین خودش را خاموش کرده و فقط بازی فورتنایتی که در حال انجام آن بوده، روی صفحه باقی مانده است. او بعد از خاموش کردن دوربینش گفته است: «از همه‌ی کسانی که روزه‌دار هستند معذرت می‌خواهم. مطمئنا تا پایان رمضان، در زمان غذا خوردن، دوربینم را خاموش خواهم کرد».

نینجا دیروز هم در زمان غذا خوردن دوربینش را خاموش کرده است. طوری که دو نفر از استریمرهای دیگر  یعنی Faze Cloak  و DrLupo از او پرسیده‌اند که در حال خوردن چه چیزی است؟ جواب نینجا جالب توجه بوده: «نمی‌خواهم در موردش صحبت بکنم رفیق! حالا ماه رمضان است و نمی‌خواهم در مورد غذا حرف برنم. به همین خاطر هم دوربینم را خاموش کرده‌ام.»

این عکس‌العمل‌ها و احترام نینجا به ماه رمضان، باعث شده که سیل تشکر و حمایت از طرف مسلمانان به سمت او سرازیر شود. یکی از این کاربران می‌گوید: «اصلا برایم مهم نیست که او بهترین بازیکن باشد یا نه. در حال حاضر او بهترین استریمر است. ما همه می‌دانیم که غذا خوردن او باعث ناراحتی مسلمانان نخواهد شد ولی او رعایت می‌کند. ما از نینجا حمایت می‌کنیم». کاربری دیگر گفته است: «معرکه است که او این مورد راعایت می‌کند. برای خیلی‌ها اصلا مهم نیست که چنین چیزی را رعایت کنند».

نینجا یکی از محبوب‌ترین و پول‌سازترین استریمرهای شبکه‌ی توییچ است که استریم‌های او از بازی فورتنایت، در همه‌گیر شدن و افزایش بازیکن‌های بازی نقش موثری داشته است.

منبع: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای

 • author image
  داریوش پارسا پاسخ
  ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۸ @ ۱۱:۰۸ ق٫ظ

  عجب خبر بیستی
  آقا اینو به زبون این بابا ترجمه کنید کامنت کنم واسش:
  بخور داداچ تریپی نداره!
  سختی ما همینه که ببینیم همه چی هست و مقاومت کنیم
  غذا که مهم نیست جی اِفِتونم بوسه بدین ما مقاومت پیشه می کنیم

  😛

  • author image
   ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۸ @ ۱۴:۲۰ ب٫ظ

   حاجی نینجا زن داره، متاهله

   ایموجی آخر کامنت رو چه‌جوری گذاشتی؟
   از کجا؟
   به مایم یاد بده

 • author image
  داریوش پارسا پاسخ
  ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۸ @ ۲۲:۲۶ ب٫ظ

  فدایی داری
  شوخی کردم 😀
  با شکلک سازی سبک یاهو
  😛
  این :
  چسبیده به این D
  یا این:
  جلوش این P

  • author image
   ۲۴ اردیبهشت, ۱۳۹۸ @ ۳:۵۱ ق٫ظ

   یاهوووووو، چت روم، asl، (ایموجی خنده خودت تصور کن).

دسته‌بندی

آخرین نظرات