فراخوان طرح مشارکت استریمرها در «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران»

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای نخستین‌بار جهت حمایت و جلب مشارکت استریمرهای فعال، طرحی را با همکاری مجموعه آپارات گیم تدوین کرده است. براساس این طرح، استریمرها می‌توانند با بهره‌گیری از حمایت هواداران خود و تشویق آن‌ها به حضور در مسابقات «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران» نسبت به میزان مشارکت هواداران‌شان در مبلغ فروش سهیم شوند.

فراخوان-طرح-مشارکت-استریمرها-در-«جام-قهرمانان-بازی‌های-ویدیویی-ایران»

استریم کردن بازی‌ها مفهومی است که به پخش ‌زنده بازی‌های ویدیویی عموما در بستر اینترنت اطلاق می‌شود و افرادی که بازی‌کردن خود را به این شکل ‌پخش می‌کنند به عنوان استریمر شناخته می‌شوند.

طبق شرایط تعیین‌شده برای طرح مذکور،‌ استریمری که از طریق کد تخفیف منحصر به فرد خود حداقل ۱۰۰ تا ۲۰۰ شرکت‌کننده در مسابقات ثبت‌نام کنند ۵ درصد از قیمت هر بلیت و هر استریمر که بیش از ۲۰۰ شرکت‌کننده از طریق کد تخفیفش در مسابقات ثبت‌نام کنند ۱۰ درصد قیمت هر بلیت را دریافت خواهد کرد.

گفتنی است کدهای تخفیف به پیشنهاد هر استریمر در فرمی که باید برای شرکت در این طرح تکمیل شود، مشخص خواهد شد و پس از تایید نهایی در اختیار استریمرها قرار می‌گیرد. استریمرها نیز این کدها را در اختیار هواداران خود قرار می‌دهند تا از طریق این کدهای تخفیف در مسابقات «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران» ثبت‌نام کنند. هر کد تخفیف باعث اعمال ۵ درصد تخفیف در خرید بلیت مسابقات خواهد شد.

در نهایت و در مراسم فینال مسابقات، از استریمری که بیشترین مشارکت را داشته باشد، به‌عنوان تاثیرگذارین استریمر سال تقدیر بعمل خواهد آمد.

استریمرها می‌توانند تا پایان روز سه‌شنبه ۲۸ خردادماه با تکمیل این فرم درخواست خود را برای مشارکت در این طرح ارسال کنند.

منبع: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای

 • author image
  ۲۲ خرداد, ۱۳۹۸ @ ۱۲:۴۶ ب٫ظ

  گاش استریمر بودیم . . . . . .

  • author image
   هاتف پاسخ
   ۲۳ خرداد, ۱۳۹۸ @ ۹:۴۵ ق٫ظ

   شما که ویدئو میزاری از استریم افلاین خب
   انلاینش هم بزار ما پیگیریم

   • author image
    ۲۳ خرداد, ۱۳۹۸ @ ۱۳:۰۷ ب٫ظ

    شما طلایین

    یکم زمان و برنامه‌ریزی می‌خواد و اینکه لازمه کیفیت ابزارها هم بره بالا، اما واقعا کار لذت‌بخشیه به ویژه که ارتباط با بیننده زنده و در آن واحده

    انشالا در فرصت مقتضی، با ابزار مناسب

    باز هم دم شما گرم

دسته‌بندی

آخرین نظرات