سه شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
خانه / بازی‌های ایرانی / شرکت‌های بازی‌ساز خلاق در شبکه ایران کالا رایگان معرفی می‌شوند

شرکت‌های بازی‌ساز خلاق در شبکه ایران کالا رایگان معرفی می‌شوند

شرکت‌های بازی‌ساز خلاق می‌توانند برای معرفی شرکت و بازی‌های ساخته شده خود در تلویزیون از امکان به‌وجود آمده در این خصوص توسط رسانه ملی به‌صورت رایگان استفاده کنند و از طریق شبکه تلویزیونی ایران کالا به معرفی روند فعالیت خود برای مخاطبان بپردازند.

گیمر - بازیکن

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، شبکه شبکه تلویزیونی ایران کالا در راستای وظایف و ماموریت‌های خود مبنی بر تبلیغات برای کالای ایرانی به منظور رونق بازار، ظرفیت سازی و تحول آفرینی در فضای کسب و کار، حمایت از کار، تولید و سرمایه ایرانی، کمک به توسعه اشتغال، ارتقاء کیفیت کالا و خدمات و تحقق عدالت اطلاعاتی با تاکید بر حمایت از صنایع کوچک و متوسط در فراخوانی از شرکت‌های خلاق دعوت کرده است تا در برنامه تلویزیونی زنده «کارآفرینان» که هر روز در ۴ نوبت از این شبکه پخش می‌شود، شرکت کنند و به معرفی شرکت و محصول خلاق خود بپردازند.

این اقدام شبکه ایران کالا با همکاری دبیرخانه توسعه زیست بوم شرکت‌های خلاق و در راستای حمایت از شرکت‌های خلاق و معرفی و ترویج فعالیت آنها در رسانه ملی انجام خواهد شد.

مطلب مرتبط: آشنایی نمایندگان استانی بنیاد با ضوابط نشر بازی‌های ویدیویی و نظام رده‌بندی سنی

در راستای این فراخوان، شرکت‌های بازی‌ساز خلاق نیز می‌توانند از این فرصت رایگان برای معرفی شرکت و بازی تولید شده خود در این شبکه استفاده کنند.

علاقه‌مندان به حضور در این برنامه تلویزیونی زنده باید نام شرکت، نام محصول خلاق جهت معرفی و نام و شماره همراه فرد پیشنهادی شان برای حضور در برنامه را به نشانی:ircreative.isti@gmail.com  ایمیل و یا به شماره ۰۹۱۹۸۹۵۲۷۷۳ در واتساپ یا تلگرام ارسال کنند تا هماهنگی‌های لازم برای این منظور انجام شود.

گفتنی است اولویت حضور در برنامه به ترتیب ارسال درخواست‌ها است. همچنین ثبت‌نام نهایی پس از تایید دبیرخانه و با تایید نهایی شبکه ایران کالا انجام خواهد شد.

منبع: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای

شاید برایتان جذاب باشد

کمپین بازینو

پویش نوروزی بازینو تا پایان فروردین تمدید شد

پویش نوروزی «بازینو» که همزمان با اولین روز فروردین ۱۴۰۰ کار خود را آغاز کرد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *