چهارشنبه، ۶ مرداد ۱۴۰۰
خانه / بازی‌های ایرانی / حمایت از مقالات و بازی‌های مبتنی بر فناوری‌های برتر در سیگپ ۱۴۰۰

حمایت از مقالات و بازی‌های مبتنی بر فناوری‌های برتر در سیگپ ۱۴۰۰

ستاد توسعه فناوری‌های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف حمایت از بازی‌های جدی مبتنی بر فناوری‌های نوین در حوزه‌های واقعیت افزوده (AR)، واقعیت مجازی (VR)، بلاکچین و هوش مصنوعی آثار برتر مبتنی بر این فناوری‌ها در هر سه بخش جایزه بازی‌های جدی ۱۴۰۰ را انتخاب و از آنها تقدیر خواهد کرد.

حمایت از مقالات و بازیهای مبتنی بر فناوریهای برتر

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، ستاد توسعه فناوری‌های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری که از سال ۱۳۹۸ در شبکه حامیان و همکاران رویداد جایزه بازی‌های جدی قرار گرفته است، با حمایت مالی ۱۵۰ میلیون ریالی در سال ۱۳۹۸ و ۵۰۰ میلیون ریالی در سال ۱۳۹۹ از بازی‌های جدی فناورانه تقدیر کرد، امسال نیز از آثار برتر در موضوع بازی‌های مبتنی بر فناوری‎‌های واقعیت افزوده (AR)، واقعیت مجازی (VR)، بلاکچین و هوش مصنوعی حمایت و جوایز نقدی و تسهیلات به برگزیدگان اعطا خواهد کرد.

مطالب مرتبط:

براین اساس ستاد به بازی‌های منتخب خود در جشنواره بازی جدی تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال، به بازی‌های منتخب بخش هکاتون بازی‌های جدی تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال، به مقالات منتخب بخش سمپوزیوم بازی‌های جدی تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال جوایز نقدی و تا سقف ۲ میلیارد ریال تسهیلات (در قالب وام قابل تبدیل به بلاعوض، زیرساخت‌های مورد نیاز و رفع موانع) برای بازی‌های برگزیده ستاد در هکاتون بازی‌های جدی اهدا خواهد کرد.

گفتنی است پنجمین دوره جایزه بازی‌های جدی که هر سال توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و به همت معاونت پژوهش آن برگزار می‌شود، امسال هم در سه بخش اصلی خود یعنی جشنواره، هکاتون و سمپوزیوم میزبان شرکت‌کنندگان و آثار ارائه شده توسط آنها خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ارسال آثار مرتبط در حوزه‌های مورد حمایت ستاد توسعه فناوری‌های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اینجا کلیک کنند. ضمن اینکه برای ارسال آثار تا ۲۳ مهرماه فرصت دارید.

منبع: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای

شاید برایتان جذاب باشد

بررسی بازی ایرانی اکشن ادونچر تاریخی داستانی سفیر عشق از رسانا شکوه کویر

بررسی بازی سفیر عشق | نمود جهش صنعت گیم ایران

اگر اخبار مربوط به بازی ایرانی «سفیر عشق» را در گیم اسکن دنبال کرده باشید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *