چهارشنبه، ۶ مرداد ۱۴۰۰
خانه / بازی‌های ایرانی / تقدیر از بازی‌های جدی مرتبط به حوزه کتاب توسط نهادکتابخانه‌های عمومی کشور

تقدیر از بازی‌های جدی مرتبط به حوزه کتاب توسط نهادکتابخانه‌های عمومی کشور

نهادکتابخانه‌های عمومی کشور با هدف معرفی و ارتقاء جایگاه کتاب و کتابخوانی از آثار برگزیده مرتبط با این حوزه در بخش جشنواره بازی جدی سال ۱۴۰۰ با اهدای ۲۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی تقدیر خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، جایزه بازی‌های جدی که به ابتکار معاونت پژوهش بنیاد از چند سال گذشته برگزار می‌شود، امسال و در پنجمین دوره‌اش نیز حامیان دولتی و خصوصی معتبری را در کنار خود خواهد داشت. نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور که از سال گذشته به جمع شبکه بزرگ حامیان این رویداد پیوسته، امسال نیز با هدف آشنایی با کتاب و ترویج فرهنگ کتابخوانی در میان جوانان، از جشنواره بازی جدی سال ۱۴۰۰ حمایت می‌کند.

مطلب مرتبط: حمایت موسسه نیماد از آثار حوزه سلامت در جشنواره بازی جدی سال ۱۴۰۰

براین اساس نهادکتابخانه‌های عمومی کشور از بازی‌های این بخش در سه اولویت و موضوع معرفی و ارتقاء جایگاه کتابخانه‌های عمومی، اهمیت شغلی کتاب‌داران و افزایش مراجعه به آن‌ها، ترویج کتاب‌خوانی و کتاب‌شناسی و معرفی منابع فاخر حمایت و با داوری آن‌ها به بازی‌های برگزیده تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال جایزه نقدی اهدا خواهد کرد. علاقه‌مندان تا ۲۳ مهرماه ۱۴۰۰ برای ارسال آثار خود به این بخش فرصت خواهند داشت.

منبع: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای

شاید برایتان جذاب باشد

بررسی بازی ایرانی اکشن ادونچر تاریخی داستانی سفیر عشق از رسانا شکوه کویر

بررسی بازی سفیر عشق | نمود جهش صنعت گیم ایران

اگر اخبار مربوط به بازی ایرانی «سفیر عشق» را در گیم اسکن دنبال کرده باشید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *