دوشنبه، ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
خانه / بازی‌های ایرانی / انتشار ۵ بازی موبایلی توسط مرکز رشد بازی سازی در کافه بازار

انتشار ۵ بازی موبایلی توسط مرکز رشد بازی سازی در کافه بازار

۵ بازی موبایلی، از محصولات جدید مرکز رشد انستیتو ملی بازی‌سازی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، در دو سبک تفننی و استراتژی در کافه بازار منتشر شد.

 به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای؛ مرکز رشد بازی سازی که زیر نظر انستیتو ملی بازی‌سازی و با هدف حمایت از افراد و تیم‌های مستعد بازی‌سازی فعالیت می‌کند، در یکماه اخیر توانسته ۵ بازی با ژانرهای تفننی و استراتژی را به‌صورت عمومی منتشر کند.

علیرضا قلندری مسئول مرکز رشد بازی‌سازی با تاکید بر اهمیت پرورش بازی‌سازان مستعد در این مرکز گفت: هدف مرکز رشد بازی‌سازی، کمک به افراد و تیم‌های مستعد در زمینه بازی‌سازی است که در ابتدای راه برای ورود به صنعت بازی‌سازی هستند. این مرکز با جلب مشارکت سرمایه‌گذاران و شرکت‌های بزرگ بازی‌سازی تلاش می‌کند، محل ارتباط بین علاقمندان به بازی‌سازی و بازار تجاری باشد.

قلندری ادامه داد: مرکز رشد بازی‌سازی از مشارکت سرمایه‌گذاران استقبال می‌کند تا با استفاده از ظرفیت‌های افراد مستعد و سرمایه‌گذاران، بازی‌هایی با ابعاد و مقیاس بزرگ‌تر تولید و منتشر شود.

قابل ذکر است در حال حاضر، مراحل پایانی تست و آماده‌سازی برای انتشار ۲ بازی، در مرکز رشد طی می‌شود و بزودی در بازارهای داخلی منتشر خواهند شد.

منبع: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای

شاید برایتان جذاب باشد

آموزش بازی سازی با موتور یونیتی

آموزش تخصصی بازی سازی با موتور یونیتی

اگر به بازی‌سازی آن هم از نوع «بازی‌سازی با موتور یونیتی» علاقه دارید، خبر خوبی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *