یکشنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۹
خانه / اختصاصی / چگونه در Red Dead Redemption 2 یک تفنگ مجانی بگیرید

چگونه در Red Dead Redemption 2 یک تفنگ مجانی بگیرید

در ابتدا پول در‌آوردن سخت است. پس باید هر چیز مجانی‌ای که می‌توانید را فورا دریافت کنید و دندان اسب پیش‌کشی را نشمارید.

دانستن این‌که چگونه یک سلاح مجانی در Red Dead Redemption 2 به دست آورید، کمک بزرگی خواهد بود، زیرا فقط لازم است یک نگاه سریع به کاتالوگ اسلحه‌ساز‌ها بیاندازید تا ببینید تفنگ‌ها چقدر گران هستند و چقدر شرایط را به‌خصوص در اوایل مسیرتان که بی‌پول هستید برایتان دشوار می‌کند.

بازی-Red-Dead-Redemption-2

مدتی طول خواهد کشید تا پولی کافی برای خریدن یک مجموعه اسلحه‌ی خوب و با کیفیت جمع کنید، اما در همین میان، راهی برای گرفتن یک سلاح مجانی وجود دارد تا کمی حس بهتری درباره‌ی سپردن اکثر درآمدتان به بچه گربه‌ی کمپ داچ داشته باشید! اگر می‌خواهید در حین فصل‌های ابتدایی Red Dead Redemption 2 صرفه‌جو بمانید در‌حالی که همچنان می‌خواهید سلاح مناسبی را نیز به‌دست آورید، پس گیم اسکن را دنبال کنید تا آنچه را که باید در مورد چگونگی دریافت یک سلاح رایگان در بازی Red Dead Redemption 2 بدانید برای شما شرح دهیم.

بعد از این‌که بخش معرفی را تمام کردید و وارد فصل ۲ شدید، در جهان باز بازی، تقریبا به حال خود رها خواهید شد. از اینجا به بعد می‌توانید ماموریت‌هایی برای کمپتان یا از محیط اطراف انجام دهید. مثلا به شکار بروید، یک سری کار‌های روزمره را انجام دهید یا جهتی را انتخاب کنید و به دل طبیعت برانید. در هر صورت، اولین کاری که لازم است انجام دهید این است که مطمئن شوید Health Cure همراه دارید، سپس خارج از کمپ به سمت جاده جنوب Cliban’s seat برانید. آنجا کنار رودخانه، غریبه‌ای را پیدا می‌کنید که توسط یک مار گزیده شده است (اگر فورا نتوانستید او را پیدا کنید، به صدای فریادها توجه کنید). با او صحبت کنید و Health Cure را به او بدهید تا از مردن او به وسیله‌ی سم جلوگیری کنید.
به یاد داشته باشید که بازی برای شما صبر نخواهد کرد و اگر به او کمک نکنید، می‌میرد!

پس از بهبودی، او شروع به راه رفتن می‌کند و به کار خود ادامه می‌دهد که به‌نظر می‌رسد که به شما چیزی نخواهد داد، به‌جز مقداری امتیاز Honor (افتخار). با این‌حال، اجازه دهید یکی دو روزی بگذرد که زمان کافی برای رسیدن او به خانه است و آنگاه به Valentine (ولنتاین) بروید. آنجا، بیرون مغازه‌ی اسلحه‌سازی، مردی که قبلا به او کمک کردید را پیدا می‌کنید. او، حسابی، در مغازه دارد و به شما اجازه می‌دهد که یک سلاح مجانی از کاتالوگ را انتخاب کنید.

بعضی از تفنگ‌ها که قفل هستند طی پیشرفت داستان باز می‌شوند، اما قادر خواهید بود که یک سلاح شکاری (Riffle) یا کمری (Pistol) خوب دریافت کنید که هرجور که بخواهید می‌توانید آن را شخصی‌سازی کنید.

بیشتر بخوانید:

تعداد زیادی از این تقابل‌های اتفاقی در بازی وجود دارند. بعضی‌ها فقط بابت کمک از شما تشکر می‌کنند، بعضی دیگر همان‌جا به شما پاداشی می‌دهند و بعضی‌ها مثل این مرد، بعدا و در مکان دیگری پاداشتان را خواهند داد. اساسا می‌ارزد به هرکسی که می‌توانید کمک کنید، به امید این‌که چیز خوبی برای دادن به شما داشته باشند… یا می‌توانید فقط به آن‌ها شلیک کنید. انتخاب، کاملا با شماست.

حالا شما به ما بگویید که تا به حال به چه روشی بازی را پیش بردید؟ چه هدایایی را دریافت کرده‌اید؟ حتما نظرات خود را با گیم اسکن به اشتراک بگذارید.

شاید برایتان جذاب باشد

بازی-Ghost-of-Tsushima

پیش‌نمایش بازی Ghost of Tsushima

رفته رفته به اواخر عمر با شکوه کنسول پلی‌استیشن ۴ نزدیک می‌شویم و هنوز یک …

۲ نظر

  1. چقد کارمونو راحت کردی مرسی

  2. اصلا خبر نداشتم همچین چیزی هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *