چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
خانه / اختصاصی / برترین بازی‌های رایگان آرکید اندروید سال ۲۰۲۱

برترین بازی‌های رایگان آرکید اندروید سال ۲۰۲۱

در این مطلب فهرستی از بازی‌های آرکید اندرویدی رایگانی را برای شما آماده کرده‌ایم تا به کمک آن بتوانید به راحتی بازی‌های دلخواه خود را پیدا کرده و دانلود کنید و از انجام آن‌ها لذت ببرید. پس با گیم اسکن و این لیست از بازی‌های رایگان اندرویدی همراه باشید.

Fancade

بازی Fancade جمعی از پنجاه مینی گیم گوناگون در یکجاست که به‌طور بالقوه، دامنه آن نامحدود است. بازیِ پایه، شما را در برابر مینی گیم‌های مختلف که نمونه آنان در فروشگاه گوگل زیاد است قرار می‌دهد. بازی‌هایی در سبک‌های سکوبازی، اتومبیل‌رانی، جورچین و … که البته همه مختصر و کوچک هستند. اگر در چالش‌های بازی‌ها به اندازه کافی ستاره جمع کنید فعالیت‌های بیشتری برایتان باز می‌شود. Fancade به سادگی و بدون شک سرگرم‌کننده است اما بازی همچنین از شما دعوت می‌کند که از طریق استفاده از کیت‌های از پیش تعریف شده، مینی گیم‌های خود را ساخته و به اشتراک بگذارید. این سطح از جاه‌طلبی حداقل در یک بازی رایگان اندروید به ندرت دیده می‌شود. البته اگر می‌خواهید به سازنده‌ی عنوان Fancade کمک کنید می‌توانید ماهانه هزینه کمی را برای تولیدکننده واریز کنید تا سرورهای بازی را فعال نگه دارد.

دانلود بازی Fancade از گوگل پلی

بازی Super Fowlst 2

Super Fowlst 2

در این بازی، یک مرغ را کنترل می‌کنید که می‌خواهد نیروهای شرور را شکست دهد. شما باید به چپ یا راست صفحه‌ی گوشی ضربه بزنید و پرنده در آن جهت، خود را پرتاب می‌کند و با کمال لطافت در هوا قوس می‌زند. با ضربه زدن به موجودات دشمن هم می‌توانید آنان را از بین ببرید. شما در خلال مراحل، طلا جمع‌آوری می‌کنید و هر چند وقت یکبار هم با یک غول آخر روبه‌رو می‌شوید. در واقع با یک بازی ساده موبایلی طرف هستیم که چیز زیادی از مخاطبش نمی‌خواهد. همه این‌ها ممکن است برای طرفداران نسخه اصلی آشنا به نظر برسد اما Super Fowlst 2 حتی بهتر هم است. به علاوه‌ی موارد یاد شده، در این قسمت، گنجینه‌هایی برای اکتشاف، ماشین آلات برای رانندگی و یک ضربه سنگین برای له شدن هر چیزی در زیرمرغ شما وجود دارد.

دانلود بازی Super Fowlst 2 از گوگل پلی

بازی Tiny Tomb: Dungeon Explorer

از دست ندهید:

Tiny Tomb: Dungeon Explorer

عنوان Tiny Tomb: Dungeon Explorer یک بازی رایگان اندروید است که سبک Dungeon Crawler را برای موبایل دوباره تعریف می‌کند. شما برخلاف کلیشه‌های مرسوم این سبک با انبوهی از دشمنان محاصره شده‌اید اما بازهم حین این‌که جهت پیدا کردن غذا برای یک دیو در سیاه چاله‌ها به سر می‌برید، بازی چالش‌های مخصوص خودش را سر راهتان قرار می‌دهد. تصاویر ایزومتریک در این اثر از بازی Crossy Road الهام گرفته شده‌اند و هنگامی که در مکان‌های مختلف حرکت می‌کنید باید پازل‌ها و دشمنان گوناگونی را پشت سر بگذارید. به‌طور طبیعی، بازی نیاز به درآمدزایی دارد از همین رو اگرچه تبلیغات بارها و بارها ظاهر می‌شوند، فاکتور سرگرم‌کنندگی Tiny Tomb برای تشویق شما به ادامه بازی کافی است.

دانلود بازی Tiny Tomb: Dungeon Explorer از گوگل پلی

بازی Vertical Adventure : Jump, Die, Retry

Vertical Adventure: Jump, Die, Retry

عنوان Vertical Adventure یک بازی مینیمالیستی مبتنی بر ضربه زدن روی صفحه موبایل است که بسته به روش شما یا یک بازی ساده است که گهگاه سراغ آن می‌روید یا نوعی چالش سرعتی که حسابی درگیرتان می‌کند. این بازی، کاراکتر شما را به عنوان یک نقطه کوچک نشان می‌دهد که به دلایلی نیاز به بالا رفتن از ۶۰ سطح پر از موانع دارد. بین شما و خط پایان هم پر از اشیای جمع‌کردنی است. اگر هدف‌گیری خوبی داشته باشید و اصول پایه‌ای گرانش را هم بدانید رسیدن به پایان بازی Vertical Adventure : Jump, Die, Retry نباید خیلی مشکل باشد. اما اگر به چالش بیشتری احتیاج دارید، هنگام بازی، نواری در کنار صفحه پر می‌شود که زمان مرجع مورد نظر را نشان می‌دهد. فقط اگر با ترکیبی دیوانه‌وار از مهارت و شانس، این چالش بازی را انجام دهید می‌توانید واقعاً خود را استاد بازی بدانید. مطمئن باشید Vertical Adventure ارزش وقت شما را دارد.

دانلود بازی Vertical Adventure : Jump, Die, Retry از گوگل پلی

Yokai Dungeon: Monster Games

در بازی رایگان اندرویدی Yokai Dungeon انواع هیولاها، شیاطین و ارواح برای شما و مردم سرزمینتان مزاحمت ایجاد کرده‌اند. شما باید با پرتاب‌کردنی‌ها این موجودات اهریمنی را شکست دهید. خوشبختانه همه این مخلوقات به آسانی شکست می‌خورند و البته سیستم کنترل بازی هم خیلی روان است. البته از آنجا که سیاه چال‌ها به‌طور تصادفی تولید می‌شوند هیچ دو بازی‌ای یکسان نیستند و با داشتن قدرت‌ها و دشمنان و غول آخرهای متنوع، بازی Yokai Dungeon: Monster Games به این راحتی‌ها تکراری نمی‌شود.

دانلود بازی Yokai Dungeon: Monster Games از گوگل پلی

بازی Knight Brawl

Knight Brawl

عنوان Knight Brawl یک بازی اکشن است که در آن، جنگاوران دوره قرون وسطی با سلاح‌های سرد به جان هم می‌افتند. اما Knight Brawl به‌جای این‌که شما را در خاک و خون غوطه‌ور کند رویکردی غیر جدی را در پیش گرفته است. اگر تلاش‌های قبلی خالق بازی را تجربه کرده باشید می‌دانید باید چه انتظاری داشته باشید. بازی، کارتونی است اما فیزیک واقعی دارد که البته کمی قدیمی شده و برای کاراکترهای انسانی خیلی مناسب نیست. با این همه، بازی Knight Brawl بسیار سرگرم‌کننده است و حالت‌های مختلفی برای تجربه کردن دارد.

دانلود بازی Knight Brawl از گوگل پلی

بازی Project Loading

Project Loading

بازی عجیب Project Loading ماجراهای یک نوار بارگیری را در تلاش برای رسیدن به صد درصد روایت می‌کند. اگر تا به حال به این فکر کرده‌اید که چرا زمان بارگذاری بازی‌ها طول می‌کشد این بازی دلیل آن را توضیح می‌دهد. نوار در اینجا به‌جای این‌که فقط از چپ به راست حرکت کند باید راه خود را برای عبور از انواع خطرات و تله‌ها باز کند. مسیر شما پر پیچ و خم و خطرناک است از این رو، انجام بازی کمی سخت بوده و ممکن است به‌خصوص در مراحل آخر خیلی شکست بخورید. بازی Project Loading رایگان است اما اگر بخواهید جانتان پر شود و ادامه دهید باید تبلیغ تماشا کنید.

Williams Pinball

ویلیامز پین‌بال یکی از بهترین میزهای پین‌بال تاریخ را در دستگاه Android شما پیاده می‌کند. بازی با عشق، فیزیک، نورپردازی و تجسم عالی ساخته شده‌ است. اگرچه این یک برنامه رایگان محسوب می‌شود اما در نهایت، تجربه بازی مثل یک اثر پولی است. شما با انتخاب یک میز پین‌بال شروع می‌کنید و با پیشرفت در بازی، میزهای دیگر هم برایتان باز می‌شوند. همچنین انواع قطعات و سکه‌ها را با انجام چالش‌های روزانه به‌دست می‌آورید. از قطعات و سکه‌ها می‌توان برای باز کردن تدریجی مراحل دیگر استفاده کرد. بازی Williams Pinball طولانی است و ما شک داریم که خیلی از بازیکنان بتوانند میزهای سطح چهار را دریافت کنند، جایی که گروه توسعه خودشان بازی می‌کنند. در نهایت، بازی یک پین‌بال مجازی عالی است و چالش‌های جالبی دارد.

دانلود بازی Williams™ Pinball از گوگل پلی

بازی-Fly-THIS

Fly THIS!

این عنوان، شبیه بازی Flight Control روی پلتفرم موبایل است که مدتی پیش از فروشگاه گوگل حذف شد. بازی به شما امکان می‌دهد مسیرهایی را مشخص کنید که هواپیماها دنبال کنند و در فرودگاه‌ها فرود آیند. اما Fly THIS! به‌جای پیروی از سبک بی‌پایان Flight Control حالت مرحله‌ای و البته معمایی دارد. همچنین شما با هواپیماهای کمتری سروکار دارید اما نقشه‌ها کوچک‌تر بوده و پر از خطرات هستند. موانعی مثل آب و هوای بد و کوه‌هایی که حتما نمی‌خواهید هواپیمای خود را به آن‌ها سوق دهید سر راهتان هستند. همچنین جابه‌جایی مسافران از نقطه‌ای به نقطه دیگر هم از وظایف شماست که باید در زمانی محدود انجام دهید. به‌طور کلی، روند بازی Fly THIS! گاهی زیادی سخت و ناامیدکننده شده و همچنین متفاوت از بازی الهام‌بخش آن است، اما جذابیتش کمتر نیست.

دانلود بازی Fly THIS! از گوگل پلی

Sneak Ops

عنوان Sneak Ops یک بازی مخفی‌کاری شبیه به عناوین قدیمی است که در آن هر روز، یک مأموریت جدید بر عهده دارید. هدف این است که با حرکت یواشکی در داخل محوطه دشمن و بدون مشاهده شدن، به بالگردی برسید. این بازی از زاویه دید بالا به پایین استفاده می‌کند و وقتی در مأموریت‌ها پیشرفت می‌کنید لازم است با دقت، دوربین‌های امنیتی را پشت سر گذاشته و به‌طور مرتب از توانایی خود برای بی‌هوش کردن محافظ‌ها استفاده کنید. رسیدن به بالگرد دشوار است و اگر نمی‌خواهید بعد از شکست به اول مرحله برگردید می‌توانید دیسک‌های ذخیره بازی را با پول بخرید که کاری عجیب و غریب است. گیم‌پلی سرگرم‌کننده و چالش‌های تازه‌ی روزانه، همیشه تازگی بازی Sneak Ops را حفظ می‌کنند.

Spaceteam

بازی Spaceteam عنوانی چندنفره و عالی است که به طرز ماهرانه‌ای توانایی شما (یا کمبود آن) را برای کار در قالب یک گروه فضایی به نمایش می‌گذارد. با ارتباط بین دو تا هشت بازیکن در حالت چند نفره محلی، به شما اطلاع داده می‌شود که سفینه فضایی شما در حال فرار از یک ستاره در حال انفجار است و شما باید اقداماتی را انجام دهید تا خود را نجات دهید. مشکل اصلی بازی Spaceteam فقط این است که انگار کنترل‌ها توسط یک دیوانه طراحی شده‌اند و کلیدها در صفحه نمایش همه‌جا پخش شده‌اند! خواسته‌ها به سادگی به صورت درخواست متنی نشان داده می‌شوند اما پیدا کردن کلید صحیحی که باید بفشارید خیلی گیج‌کننده است.

دانلود بازی Spaceteam از گوگل پلی

بازی Jodeo

Jodeo

در Jodeo ماجرای یک حباب چرخان را می‌بینید؛ موجود عجیبی که فرار می‌کند و هدف شما حرکت دادن آن به چپ و راست بوده و باید از روی اشکال هندسی تیز حرکت کنید و از افتادن اجتناب ورزید. اگر فرم‌های موانع فقط دوبعدی بود Jodeo احتمالاً خیلی جالب از آب در نمی‌آمد، اما در اینجا، شما در حال مقابله با اشیای سه بعدی هستید که در سطح دوبعدی در حال حرکت هستند. این بازی یک تجربه کوتاه است، اما به سختی می‌توان آن را توصیه نکرد چرا که کاملاً رایگان است.

بازی Beat Street

Beat Street

این اثر، نامه‌ای عاشقانه به بازی‌های اکشن مشت‌زنی قدیمی و بازتاب محصولات کلاسیکی مانند سری Double Dragon است. در اینجا شما با استفاده از فقط یک انگشت شست، همه اعضای باند شیطانی بازی را نابود می‌کنید. کنترل بازی Beat Street خیلی آسان طراحی شده که این دستاوردی مهم است. ضرب و شتم و پیمایش محیط در بازی‌های امروزی نیاز به کلی دکمه دارد و در آثار قدیمی هم حداقل به دو سه‌تا دکمه نیاز بود. اما Beat Street فقط یک دکمه روی صفحه دارد که با آن ضربه می‌زنید و با کشیدن انگشت روی صفحه هم شخصیت اصلی راه می‌رود. روند اکشن بازی فوق‌العاده کار می‌کند و به تدریج توانایی‌ها و ویژگی‌های جدیدی را هم به‌دست می‌آورید. بازی مضمونی کاملاً مناسب با فضای دهه هشتاد میلادی دارد و از سر و رویش نوستالژی می‌چکد!

دانلود بازی Beat Street از گوگل پلی

بازی Silly Sausage: Doggy Dessert

Silly Sausage: Doggy Dessert

در Silly Sausage: Doggy Dessert کشیده‌ترین سگ دنیا را دارید که در تلاش برای عبور از زمینی مملو از کیک، شکلات، بستنی و تعداد نگران‌کننده‌ای تله، اره و بمب‌های عظیم است. قهرمان این بازی به‌جای این‌که مانند یک سگ معمولی راه برود تا جایی که پنجه‌های جلوی او بتوانند به چیزی بچسبند بدنش کشیده می‌شود. وقتی به جایی که لازم است رسیدید پاهای او به محل سر سگ باز می‌گردد! این نوع رفت و آمد در یک بازی، ابداع جالبی است. در کل، ۵۰ مرحله در بازی Silly Sausage: Doggy Dessert وجود دارد که با اتاق‌های جایزه همراه هستند. بنابراین شما با اثر سرگرم‌کننده و بامزه‌ای طرف هستید که قطعاً ارزش امتحان کردن را دارد.

دانلود بازی Silly Sausage: Doggy Dessert از گوگل پلی

+۳۸

شاید برایتان جذاب باشد

بازی های ترسناک

۱۵ بازی برتر اکشن ترسناک

هر داستان ترسناکی روش منحصر به فرد خود را برای ترساندن مخاطب دارد. بازی‌های ویدیویی …

۸ نظر

  1. مرسی از این همه بازی رایگان

  2. fancade ro bazi kardam koli minigame dare koli vaght por mikone 😀

  3. بزنیم دانلود بیبینیم چی میشه

  4. بازیهای بیشتر هم معرفی کنین لفطا

  5. bazyhaye arcadeye khuuubb

  6. بازی های خوبی هستن این ها تنکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *